• TRGOVINA
  • CLUB
Preizkusite premium račun
0
Moja garaža
Dodajanje vozila
0
Izdelki #92-3017
0,00 €
Prosimo, da za nakup izdelek dodate v košarico.
Tako boste lahko kupili izdelek, ki je združljiv z vašim vozilom.
NE MORETE NAJTI SVOJEGA AVTA V KATALOGU?

BREMBO P 50 084 Zavorne ploščice vkl. opozorilni kontakt obrabe, s vijaki za sedlo kolutne zavore, s priborom

Številka izdelka: P 50 084 EAN: 8020584061237
Mnenja - 20
Opis
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Opozorilni kontakt obrabe: vkl. opozorilni kontakt obrabe
  • Dopolnilni izdelek / dopolnilna informacija: s priborom
  • Zavorni sistem: Bosch
  • Debelina[mm]: 19
  • żtevilo prikazovalnik obrabe [na os]: 2
  • Visina[mm]: 63
  • Sirina[mm]: 137
  • WVA-stevilka: 29190
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: s vijaki za sedlo kolutne zavore
  • Dolzina opozorilnega kontakta [mm]: 99
  • Številka izdelka: P 50 084
  • Naša cena: 36,18 €
  • Znamka: BREMBO
  • EAN številka: 8020584061237
  • Vgradnja stran: Ta lastnost je odvisna od modela avta.
  • Stanje: Novo
Uporabniške številke: BREMBO 29190, BREMBO 8431D1317, BREMBO D1317 8431, BREMBO D13178431
Na zalogi
36,18 €

Cena z vklj. 22 % DDV

brez vklj. stroškov dostave

Dodajte na seznam želja
Autodoc Plus za BREMBO 29190
Izvedite več
Združljivost z osebnimi vozili
BREMBO A0084205120 Zavorne ploščice

Popolnoma enakovredni izdelki

RIDEX 402B0744 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Opozorilni kontakt obrabe: vkl. opozorilni kontakt obrabe
  • Debelina[mm]: 19
  • żtevilo prikazovalnik obrabe [na os]: 2
  • Visina[mm]: 63
  • Sirina[mm]: 136,8
  • WVA-stevilka: 29190
  • Dolzina opozorilnega kontakta [mm]: 95
  • v skladu s ECE standardi: ECE-R90
  • Številka izdelka: 402B0744
  • Naša cena: 16,64 €
  • Znamka: RIDEX
  • EAN številka: 4059191112425
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
RIDEX 402B0744 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 402B0744
16,64 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
A.B.S. 37555 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Opozorilni kontakt obrabe: pripravljen za opozorilnik obrabe
  • Zavorni sistem: BOSCH
  • żtevilo prikazovalnik obrabe [na os]: 2
  • Visina1[mm]: 63
  • Sirina 1 [mm: 136,8
  • Debelina1 [mm]: 19
  • Teža [kg]: 1,54
  • Omejitev proizvajalca: BOSCH
  • Dolzina opozorilnega kontakta [mm]: 95
  • Številka izdelka: 37555
  • Naša cena: 16,81 €
  • Znamka: A.B.S.
  • EAN številka: 8717109548105
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
A.B.S. 37555 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 37555
16,81 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
KRAFT 6011093 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Zavorni sistem: Bosch
  • Visina[mm]: 63,0
  • Sirina[mm]: 136,9
  • Kontrolna oznaka: ECE R-90
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 19,7
  • Proizvodnja stevilka: 6011093
  • Številka izdelka: 6011093
  • Naša cena: 17,28 €
  • Znamka: KRAFT
  • EAN številka: 5900427193826
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
KRAFT 6011093 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 6011093
17,28 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
JPN 20H9011-JPN Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Opozorilni kontakt obrabe: vkl. opozorilni kontakt obrabe
  • Zavorni sistem: BOSCH
  • Debelina[mm]: 20,2
  • żtevilo prikazovalnik obrabe [na os]: 2
  • Dolzina [mm]: 136,8
  • Visina[mm]: 63
  • Sirina[mm]: 136,8
  • Dolzina opozorilnega kontakta [mm]: 95
  • Številka izdelka: 20H9011-JPN
  • Naša cena: 23,19 €
  • Znamka: JPN
  • EAN številka: 226985177924751779247
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
JPN 20H9011-JPN Zavorne ploščice
Številka izdelka: 20H9011-JPN
23,19 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
METZGER 1170037 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Opozorilni kontakt obrabe: vkl. opozorilni kontakt obrabe
  • Zavorni sistem: Bosch
  • Debelina[mm]: 19,7
  • Visina[mm]: 63
  • Sirina[mm]: 136,8
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: s vijaki za sedlo kolutne zavore, s anti deformacijsko plocevino
  • st.izdelka priporocenega pribora: 109-1218
  • v skladu s ECE standardi: R90
  • Številka izdelka: 1170037
  • Naša cena: 27,92 €
  • Znamka: METZGER
  • EAN številka: 4250032667276
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
METZGER 29190 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 1170037
27,92 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
VAICO V30-8197 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • dopolnilna informacija: Q+, original equipment manufacturer quality
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Opozorilni kontakt obrabe: vkl. opozorilni kontakt obrabe
  • Zavorni sistem: BOSCH
  • Debelina[mm]: 20,2
  • Dolzina [mm]: 136,8
  • Visina[mm]: 63
  • Sirina[mm]: 136,8
  • Teža [kg]: 1,569
  • Dolzina opozorilnega kontakta [mm]: 95
  • Sirina pakiranja [cm]: 9
  • Visina pakiranja[cm]: 9
  • Globina pakiranja [cm]: 16
  • Številka izdelka: V30-8197
  • Naša cena: 29,11 €
  • Znamka: VAICO
  • EAN številka: 4046001359767
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
VAICO V30-8197 Zavorne ploščice
Številka izdelka: V30-8197
29,11 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
Največje prednosti zavornih ploščic P 50 084 BREMBO

Zavorni sistem: Bosch, Opozorilni kontakt obrabe: vkl. opozorilni kontakt obrabe, Stev. Indikatorjev obrabe: 2

Zavorne ploščice BREMBO 29190

Opremljeni so s posebnimi podložkami proti cviljenju.

Iz tega razloga se zvočne vibracije učinkovito absorbirajo, kar poveča akustično stopnjo udobja.

BREMBO P50084 Zavorne ploščice

Imajo mehanizem za hitro in enostavno odstranjevanje ploščic.

S tem se znatno poenostavi postopek namestitve.

BREMBO 8431D1317 - Zavorne ploščice

Sestavni deli so med proizvodnjo podvrženi toplotni obdelavi.

To je razlog, zakaj deli učinkovito delujejo tudi pri zelo visokih temperaturah.

Zavorne ploščice BREMBO P50084

Imajo stabilen koeficient trenja pri visokih in nizkih temperaturah.

Zanje je značilna višja kakovost.

BREMBO D1317 8431 Zavorne ploščice

Izdelane so iz materialov, odpornih pred obrabo.

Posebna torni material Ferodo FM1000.

Zavorne ploščice BREMBO 8020584061237

V proizvodnji se uporablja tehnologija brizganja.

To zagotavlja tesen spoj zavorne ploščice s torno oblogo.

Zavorne ploščice BREMBO

Brembo zavorne ploščice veljajo za visokokakovostne in učinkovite. Italijansko podjetje Brembo S.p.A., ustanovljeno leta 1961, uporablja lastne inovativne rešitve in tehnologije pri njihovi proizvodnji, ki se uporabljajo v proizvodnji sestavnih delov za dirkalnike.

Autodoc spletna delavnica Sami opravite popravilo avtomobila

Zavorne ploščice Vodič/Priročnik po korakih za popravilo in zamenjavo

Zavorne ploščice BREMBO P 50 084 : Mnenja in ocena

Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: BREMBO Zavorne ploščice P 50 084?

Prosimo, ocenite izdelek

Dodajte fotografije ali videe svoji oceni
Dodajte datoteke
4
Ta artikel je ocenilo 20 strank
0 zvezdicami 5 zvezdicami
Kako se izračuna ocena z zvezdicami

Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.

Kako preverjamo recenzije

Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.

Vprašanja in odgovori strank

0 Vprašanja
Vprašanja o BREMBO Zavorne obloge P 50 084?
Če imate še dodatna vprašanja o izdelku ali, če želite podrobne informacije o izdelku. Lahko stopite v stik z nami neposredno tukaj!
Da bi se vprašati, prosimo, izpolnite vsa potrebna polja!
Prosimo, vnesite svojo identifikacijsko številko vozila (VIN), da lahko hitreje obdelamo vašo poizvedbo

Priljubljene objave

Načini plačila:
Mastercard Načini plačila kreditna karta za 8431D1317 BREMBO Zavorne obloge P50084
Hitro in enostavno Plačajte z Visa BREMBO Zavorne ploščice 29190, 8431D1317
Dostava BREMBO Zavorne ploščice 8020584061237 takoj po plačilu
Plačajte s PayPal - hitro in varno Plačajte za D1317 8431 BREMBO Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 8020584061237
Bančno nakazilo

Bi radi izvedeli več o BREMBO Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore?

Preberite Zavorne ploščice P50084 Pogosta vprašanja in odgovori strank !

Potrebuješ pomoč? KONTAKT

Vrsta dostave:
Zavorne obloge 8020584061237 Zanesljivo in varno dostavo z DHL
Prejeli Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 29190, 8431D1317 iz UPS
Zavorne ploščice zanesljivo P 50 084 dostavljena v vaš vrat, ki jih GHS

Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 7,99 €

  • 14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
    14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
  • Safe Order 200 dni za
    Varno Naročilo 200 dni
  • Varna plačila
    Varna plačila
  • Brezplačna dostava
    Brezplačna dostava
BREMBO P 50 084: nadomestni deli z enakimi značilnostmi
A.B.S. 37555OE
A.B.S. 37555
16,81 €* Zagotovljeno najboljša cena
AKRON-MALÒ 1050229
ATE 13046038322
AUGROS 55512578
BENDIX 510518
BENDIX 573507B
BERAL 2919019704141563
BOSCH 0986494123
BRECK 291900070310
EUROBRAKE 5502223363
EUROREPAR 1639371080
GIRLING 6116974
HELLA PAGID 355005351
ICER 141787
JURID 2919009560
KAWE 124600
LPR 05P1293
31,82 €*
MAGNETI MARELLI 363700033016
MAPCO 6798
23,52 €*
MASTER-SPORT GERMANY 13046038322NSETMS
MAXGEAR 190580
METELLI 2206720
MEYLE 0252919019
NK 223363
OPTIMAL 12430
PEX 7823
REMSA 124600
ROADHOUSE 2124600
STELLOX 1257000BSX
SWAG 10916708
TEXTAR 2919001
58,41 €*
TRUSTING 6880
VALEO 541728
VALEO 301728
29,58 €*
ZIMMERMANN 291901951
fri.tech. 6880
*Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave