• TRGOVINA
  • CLUB
Preizkusite premium račun
0
Moja garaža
Dodajanje vozila
0
Izdelki #62-8626
0,00 €
Prosimo, da za nakup izdelek dodate v košarico.
Tako boste lahko kupili izdelek, ki je združljiv z vašim vozilom.
NE MORETE NAJTI SVOJEGA AVTA V KATALOGU?

BSG BSG 60-200-036 Zavorne ploščice primeren za MERCEDES-BENZ Razred C sprednja os, pripravljen za opozorilnik obrabe, s priborom

Številka izdelka: BSG 60-200-036 EAN: 8719822052945
Oddaj oceno
Opis
  • Vgradnja stran: BSG 60200036 sprednja os sprednja os
  • Opozorilni kontakt obrabe: pripravljen za opozorilnik obrabe
  • Dopolnilni izdelek / dopolnilna informacija: s priborom
  • Zavorni sistem: Knorr SB / SN7 (ProTec
  • Debelina[mm]: 30
  • Dolzina [mm]: 248
  • Visina1[mm]: 110
  • Kontrolna oznaka: E1 90R 011142 / 203
  • Teža [kg]: 10
  • Različica opreme: with welded spring
  • Stevilka komponent: BSG 60-200-036
  • Številka izdelka: BSG 60-200-036
  • Naša cena: 33,30 €
  • Znamka: BSG
  • EAN številka: 8719822052945
  • Vgradnja stran: Ta lastnost je odvisna od modela avta.
  • Stanje: Novo
Uporabniške številke: BSG 60200036, BSG BSG 60200036, BSG BSG60200036
Trenutno ni na voljo
Brezplačna dostava za ta artikel
33,30 €

Cena z vklj. 22 % DDV

Brezplačna dostava

Dodajte na seznam želja
Autodoc Plus za BSG 60200036
Izvedite več
Združljivost z osebnimi vozili
Številka ОЕ

Referenčna OE številka (-e) primerljiv z originalno nadomestno številko dela:

BSG A006 420 10 20 Zavorne ploščice
Autodoc spletna delavnica Sami opravite popravilo avtomobila

Zavorne ploščice Vodič/Priročnik po korakih za popravilo in zamenjavo

Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: BSG Zavorne ploščice BSG 60-200-036?

Prosimo, ocenite izdelek

Dodajte fotografije ali videe svoji oceni
Dodajte datoteke
4
Oddaj oceno
0 zvezdicami 5 zvezdicami
Kako se izračuna ocena z zvezdicami

Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.

Kako preverjamo recenzije

Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.

Vprašanja in odgovori strank

0 Vprašanja
Vprašanja o BSG Zavorne obloge BSG 60-200-036?
Če imate še dodatna vprašanja o izdelku ali, če želite podrobne informacije o izdelku. Lahko stopite v stik z nami neposredno tukaj!
Da bi se vprašati, prosimo, izpolnite vsa potrebna polja!
Prosimo, vnesite svojo identifikacijsko številko vozila (VIN), da lahko hitreje obdelamo vašo poizvedbo

Priljubljene objave

Načini plačila:
Mastercard Načini plačila kreditna karta za BSG 60200036 BSG Zavorne obloge BSG60200036 primeren za MERCEDES-BENZ Razred C
Hitro in enostavno Plačajte z Visa BSG Zavorne ploščice 60200036, BSG 60200036 primeren za MERCEDES-BENZ Razred C
Dostava BSG Zavorne ploščice 8719822052945 takoj po plačilu
Plačajte s PayPal - hitro in varno Plačajte za BSG60200036 BSG Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 8719822052945
Bančno nakazilo

Bi radi izvedeli več o BSG Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore?

Preberite Zavorne ploščice BSG60200036 Pogosta vprašanja in odgovori strank !

Potrebuješ pomoč? KONTAKT

Vrsta dostave:
Zavorne obloge 8719822052945 Zanesljivo in varno dostavo z DHL
Prejeli Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 60200036, BSG 60200036 iz UPS
Zavorne ploščice zanesljivo BSG 60-200-036 dostavljena v vaš vrat, ki jih GHS

Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 9,95 €

BSG BSG 60-200-036: nadomestni deli z enakimi značilnostmi
4U Autoparts 22900ME
A.B.S. 36838
24,96 €* Zagotovljeno najboljša cena
AIR FREN 21.29087
ATE 13046029752
AUGROS 55527303
BENDIX 571828B
BERAL 2917930004145504
BERAL 2925330004145504
BOSCH 0986460977
BRECK 214390070110
E.T.F. 12-5316
HELLA PAGID 2143909
ICER 151194
JURID 2925305390
129,03 €*
JURID 571828J
37,15 €*
KLAXCAR FRANCE 26201z
MAGNETI MARELLI 363700205067
METELLI 22-0585-0
MGA 347
NK 223321
41,53 €*
PE Automotive 086.300-50A
QUINTON HAZELL 2875
REMSA 044502
RHIAG 16866
ROADHOUSE 244500
RPK 571828S
SBP 07-P29108
67,83 €*
SOFIMA-CN 571828S
TEXTAR 2920202
TEXTAR 2920203
TEXTAR 2143905
40,31 €*
TEXTAR 2927801
111,60 €*
VALEO 541679
VALEO 540559
WAGNER 2910804950
WEEN 151-1054
*Cena z vklj. 22 % DDV, Brezplačna dostava