Prosim izberite ustrezno vozilo, da preverite ali je primerno
JAPKO MJ50075 Blažilnik za MITSUBISHI L300 / DELICA Zadnja prema, Tlak plina, dvocevni, Tesleskopski blazilnik
-
Vgradnja stran:
Zadnja prema
- Sistem blazilnika: dvocevni
- Vrste blazilnika: Tlak plina
- Konstrukcija amortizerja: Tesleskopski blazilnik
- Vrsta pritrditve blazilnika: oko zgoraj, cep spodaj
- za OE-stevilko(st. prve vgradnje): MB339213
- Številka izdelka: MJ50075
- Znamka: JAPKO
- EAN številka: 8052553525266
- Stanje: Novo
Cena z vklj. 22 % DDV
brez vklj. stroškov dostave
Referenčna OE številka (-e) primerljiv z originalno nadomestno številko dela:
Izdelki v kategoriji Blažilnik JAPKO MJ50075 združljivi z naslednjimi priljubljenimi avtomobili
| Modeli avtomobilov | Mitsubishi L300 Minibus; L300 / Delica III Van (P0 V; P1 V; P 2V); L300 / Delica II Minibus (LO3 P/G; L0 2P) |
| Motorji | 2.5 TD 4WD; 2.4 4WD; 2.0 4WD |
| Moč motorja (konjska moč) | 87-112 KM |
| Moč (kilovati) | 64-82 kW |
| Leto izdelave | 1986-2004 |
| Številka izdelka proizvajalca | MJ50075 |
| Številka(-e) dela(-ov) OE | MB339213, MB339218, MB339214, MB339219, 56210R8026 |
Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: JAPKO Blažilnik MJ50075?
Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.
Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.
Vprašanja in odgovori
Bi radi izvedeli več o JAPKO Amortizerji?
Preberite Blažilnik MJ50075 Pogosta vprašanja in odgovori strank !
Potrebuješ pomoč? KONTAKT
Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 9,95 €
Vaši nazadnje ogledani izdelki
SKF VKM 64074 Preusmerjevalni valj / vodilni valj, rebrasti jermen