Prosim izberite ustrezno vozilo, da preverite ali je primerno
METZGER 0873052 Toplotno izolacijska plosca, vbrizgalna naprava za MITSUBISHI L200, PAJERO
- Debelina: 2
- Notranji premer[mm]: 7,1
- Premer: 13,7
- Številka izdelka: 0873052
- Znamka: METZGER
- EAN številka: 4062101226174
- Stanje: Novo
Cena z vklj. 22 % DDV
brez vklj. stroškov dostave
Referenčna OE številka (-e) primerljiv z originalno nadomestno številko dela:
Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: METZGER Toplotno izolacijska plosca, vbrizgalna naprava 0873052?
Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.
Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.
Vprašanja in odgovori
Bi radi izvedeli več o METZGER Toplotno izolacijska plosca, vbrizgalna naprava?
Preberite Toplotno izolacijska plosca, vbrizgalna naprava 0873052 Pogosta vprašanja in odgovori strank !
Potrebuješ pomoč? KONTAKT
Vsako naročilo od 140,00 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140,00 €, je poštnina 9,95 €
Vaši nazadnje ogledani izdelki
METZGER 0871093 Vbrizgalna šoba
Common Rail, Nadomestni del naprave za samodiagnozo OBD je treba kodirati, s tesnilnim obrocem
NTY EGR-AU-001 Ventil povratnih izpusnih plinov
pnevmatski, s tesnilom, brez AGR hladilnika
GLYCO 01-4176/4 Ojnicni lezaj
aluminijeva zlitina na jekleni podlagi