PHILIPS UD1001WX1 Komplet vodnikov, zaromet za dolgo luč
- priključna tehnika: 1xDT3
- żtevilo priključkov: 1
- Napetost [V]: 12
- za stevilko izdelka: UD2001LX1, UD2002LX1, UD2003LX1
- Številka izdelka: UD1001WX1
- Naša cena: 42,49 €
- Znamka: PHILIPS
- EAN številka: 871901801839
- Stanje: Novo
Cena z vklj. 22 % DDV
brez vklj. stroškov dostave
Tu lahko dodate izdelek za primerjavo
Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: PHILIPS Komplet vodnikov, zaromet za dolgo luč UD1001WX1?
Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.
Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.
Vprašanja in odgovori
Bi radi izvedeli več o PHILIPS Komplet vodnikov, zaromet za dolgo luč?
Preberite Komplet vodnikov, zaromet za dolgo luč UD1001WX1 Pogosta vprašanja in odgovori strank !
Potrebuješ pomoč? KONTAKT
Vsako naročilo od 140,00 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140,00 €, je poštnina 9,95 €