Prtisk pnevmatik-kontrolni sistem SUBARU LEONE
Kje kupiti avtodel SUBARU LEONE senzor za nadzor tlaka v pnevmatikah po dobri ceni? Pri podjetju AUTODOC!

Najbolj prodajani izdelki: Prtisk pnevmatik-kontrolni sistem vozila SUBARU LEONE
Najbolje prodajani Prtisk pnevmatik-kontrolni sistem SUBARU LEONE nadomestni deli so na voljo za vas v izvirni kakovosti iz naše Senzor za nadzor tlaka v pnevmatikah kategorije.










Senzor za nadzor tlaka v pnevmatikah za znamko Subaru model LEONE: Katera znamka je boljša?
Po mnenju naših strank so najboljši rezervni deli v kategoriji izdelkov Prtisk pnevmatik-kontrolni sistem za znamko Subaru model LEONE naslednjih znamk:
Senzor za nadzor tlaka v pnevmatikah za znamko Subaru model LEONE: Koliko stane ta izdelek?
Cena avtodelov v kategoriji Prtisk pnevmatik-kontrolni sistem za znamko SUBARU model LEONE znaša od 7 do 46 €, odvisno od proizvajalca in specifikacij izdelka.
Kateri je najboljši senzor tlaka v pnevmatikah za avto Subaru LEONE: ?
Premer vgradnje [mm] | |
Platišča | za jeklena platisca, za lahka metalna platisca |
Material | Aluminij; Guma; Jeklo |
Barva | Titan; aluminijasta barva; siva; srebrna; črna |
Tip namestitve | naticno spojen; vijacen; vijačni priključek |
Dolžina [mm] | |
Teža [g] | 13; 18; 36 |
Koliko stane senzor tlaka v pnevmatikah (TPMS) za avto Subaru LEONE?
Cena za senzor TPMS za avto SUBARU LEONE znaša od 7.91 € do 45.19 €.
Zaupajte spletnemu nakupovanju! Kupljen izdelek prtisk pnevmatik-kontrolni sistem SUBARU LEONE lahko brez pojasnila vrnete v 200 dneh po nakupu in dobili boste nazaj svoj denar. Kako? Na blagajni uporabite storitev Varno naročilo. Storitev stane le 3,95 €.
AUTODOC skrbi za vas! Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia.
*Ne velja za avtodele večjih velikosti