VOREL 82445 Frezer (ciscenje) akumulatorskih polov / objemk
- Oblika: X-oblika
- Številka izdelka: 82445
- Naša cena: 8,99 €
- Znamka: VOREL
- EAN številka: 82445
- Stanje: Novo
Frezer (ciscenje) akumulatorskih polov / objemk VOREL 82445 : Mnenja in ocena
Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: VOREL Frezer (ciscenje) akumulatorskih polov / objemk 82445?
Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.
Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.
Vprašanja in odgovori
Bi radi izvedeli več o VOREL Frezer (ciscenje) akumulatorskih polov / objemk?
Preberite Frezer (ciscenje) akumulatorskih polov / objemk 82445 Pogosta vprašanja in odgovori strank !
Potrebuješ pomoč? KONTAKT
Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 9,95 €
Vaši nazadnje ogledani izdelki
STARK SKGN-0320196 Alternator
14V, 90A, B+ M6, B+(M6)/L/IG/M, brez vakumske crpalke, Ø 55 mm, z integriranim regulatorjem