Prosim izberite ustrezno vozilo, da preverite ali je primerno
WITTER CH20A Vlečna kljuka primeren za Jeep Grand Cherokee wk2 Navpična obremenitev: 140 kg, Vlečena masa: 3500 kg
- Priprava za vleko: s togo kljuko za vleko z kroglo, z odprtinama kroglicne glave
- mehansko obdelan: brez izreza za odbijač
- podobna slika
- Čas montaže od [min]: 60
- Čas montaže do [min]: 90
- D-vrednost [kN]: 15,7
- Navpična obremenitev [kg]: 140
- Vlečena masa [kg]: 3500
- Teža [kg]: 26,297
- Številka izdelka: CH20A
- Naša cena: 155,99 €
- Znamka: WITTER
- EAN številka: 5060128531331
- Stanje: Novo
Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: WITTER Vlečna kljuka CH20A?
Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.
Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.
Vprašanja in odgovori
WITTER CH20A: priljubljeni članki
Bi radi izvedeli več o WITTER Vlečne kljuke?
Preberite Vlečna kljuka CH20A Pogosta vprašanja in odgovori strank !
Potrebuješ pomoč? KONTAKT
Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 9,95 €
Vaši nazadnje ogledani izdelki
NRF 58381 Hladilnik, hlajenje motorja
Aluminij, 728 x 375 x 16 mm, hladilna rebra lotana