GLASER 04275 Tesnilo, glava valja (motorja) 1,35 mm, Stevilo zarez/stevilo lukenj: 2
- Debelina: 1,35
- Stevilo zarez / stevilo lukenj: 2
- Številka izdelka: 04275
- Naša cena: 20,49 €
- Znamka: GLASER
- EAN številka: 2288118868000
- Stanje: Novo
Referenčna OE številka (-e) primerljiv z originalno nadomestno številko dela:
Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: GLASER Tesnilo, glava valja (motorja) 04275?
Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.
Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.
Vprašanja in odgovori
Bi radi izvedeli več o GLASER Tesnilo, glava valja (motorja)?
Preberite Tesnilo, glava valja (motorja) 04275 Pogosta vprašanja in odgovori strank !
Potrebuješ pomoč? KONTAKT
Vsako naročilo od 140,00 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140,00 €, je poštnina 9,95 €
Vaši nazadnje ogledani izdelki
VEMO V22-31-1004 Filter, zrak notranjega prostora
Filter z aktivnim ogljem, 217,5 mm x 225,5 mm x 35,5 mm, Aktivno oglje
VEMO V15-99-2010 Temperaturno stikalo, ventilator hladilnika
M10x1,0
GATES 7471-00428 Gibka cev, oddusnik ohisja (blok) motorja