• TRGOVINA
  • CLUB
Preizkusite premium račun
0
Moja garaža
Dodajanje vozila
0
Izdelki #13-4730
0,00 €
Prosimo, da za nakup izdelek dodate v košarico.
Tako boste lahko kupili izdelek, ki je združljiv z vašim vozilom.
NE MORETE NAJTI SVOJEGA AVTA V KATALOGU?

RIDEX 82B0051 Zavorni kolut sprednja os, 247x20,5mm, 4/6x108, prezracevan

Številka izdelka: 82B0051 EAN: 4059191314300
Mnenja - 42
  • Standardni zavorni diski, pakirani v naoljen ovoj
  • Material: lito železo GG20
  • Dosledna visoka kakovost
  • Enostavna namestitev
  • Popolna združljivost s komponentami zavornega sistema RIDEX
Opis
  • Vgradnja stran: RIDEX 82B0051 sprednja os sprednja os
  • Premer[mm]: 247
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: prezracevan
  • Visina[mm]: 34,3
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 20,5
  • Premer centriranja [mm]: 66
  • Slika vrtin / stevilo lukenj: 4 / 6
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 108
  • Najmanjsa debelina[mm]: 18,5
  • Notranji premer[mm]: 155
  • Vrtina, premer valja-Ø [mm]: 13,5
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 82B0051
  • Znamka: RIDEX
  • EAN številka: 4059191314300
  • Vgradnja stran: Ta lastnost je odvisna od modela avta.
  • Stanje: Novo
Uporabniške številke: RIDEX 82B0051
Na zalogi
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

36,56 € -47%
19,23 €
(Cena za kos)

Cena z vklj. 22 % DDV

brez vklj. stroškov dostave

Dodajte na seznam želja
Autodoc Plus za RIDEX 82B0051
Izvedite več
Združljivost z osebnimi vozili
RIDEX 4246 A7 Zavorni kolut

Popolnoma enakovredni izdelki

REMSA 6131.10 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Premer[mm]: 247
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: prezracevan
  • Visina[mm]: 34,2
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 20,4
  • Premer centriranja [mm]: 66
  • Stevilo lukenj: 4
  • Najmanjsa debelina[mm]: 18,5
  • Teža [kg]: 4,3
  • Kontrolna oznaka: K.B.A.: 61209
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 6131.10
  • Znamka: REMSA
  • EAN številka: 8427975151193
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
REMSA DCA613110 Zavorni kolut
Številka izdelka: 6131.10
19,42 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
ROADHOUSE 6131.10 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Premer[mm]: 247
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: prezracevan
  • Visina[mm]: 34,2
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 20,4
  • Premer centriranja [mm]: 66
  • Stevilo lukenj: 4
  • Najmanjsa debelina[mm]: 18,5
  • Teža [kg]: 4,3
  • Kontrolna oznaka: K.B.A.: 61209
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 6131.10
  • Znamka: ROADHOUSE
  • EAN številka: 2215210033451
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
ROADHOUSE DSX613110 Zavorni kolut
Številka izdelka: 6131.10
20,07 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
CHAMPION 561409CH Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Premer[mm]: 247
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: prezracevan
  • Visina[mm]: 34,2
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 20,4
  • Premer centriranja [mm]: 66
  • Stevilo lukenj: 4
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 108
  • Najmanjsa debelina[mm]: 18,5
  • Teža [kg]: 8,6
  • Moment privijanja [Nm]: 90
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: brez vijakov
  • Vrsta posode: żkatla
  • Dolzina pakiranja [cm]: 24,8
  • Sirina pakiranja [cm]: 24,8
  • Visina pakiranja[cm]: 7,2
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 561409CH
  • Znamka: CHAMPION
  • EAN številka: 4060426064877
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
CHAMPION 561409CH Zavorni kolut
Številka izdelka: 561409CH
20,89 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
DELPHI BG2444 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Premer[mm]: 247
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: prezracevan
  • Povrsina: naoljen
  • Visina[mm]: 34,3
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 20,4
  • Premer centriranja [mm]: 66
  • Stevilo lukenj: 4
  • Najmanjsa debelina[mm]: 18,5
  • Obdelava: neobdelan
  • Kontrolna oznaka: E1 90R-02C0277 / 1359
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: brez kolesnega lezaja, brez ABS senzprskega obroca
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: BG2444
  • Znamka: DELPHI
  • EAN številka: 5012759424438
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
DELPHI BG2444 Zavorni kolut
Številka izdelka: BG2444
21,47 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
JURID 561409JC Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Premer[mm]: 247
  • Zavorni sistem: ATE
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: prezracevan
  • Povrsina: prevlecen (premaz)
  • Visina[mm]: 34,2
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 20,4
  • Premer centriranja [mm]: 66
  • Stevilo lukenj: 4
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 108
  • Najmanjsa debelina[mm]: 18,5
  • Teža [kg]: 8,6
  • Moment privijanja [Nm]: 90
  • Verzija: JC
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: z vijaki
  • Vrsta posode: żkatla
  • Dolzina pakiranja [cm]: 25,5
  • Sirina pakiranja [cm]: 25,5
  • Visina pakiranja[cm]: 8,5
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 561409JC
  • Znamka: JURID
  • EAN številka: 3306437207973
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
JURID 561409 Zavorni kolut
Številka izdelka: 561409JC
21,48 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
BLUE PRINT ADP154312 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Premer[mm]: 247
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: z notranjim prezračevanjem
  • Povrsina: prevlecen (premaz)
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 20
  • Premer centriranja [mm]: 66
  • Stevilo lukenj platisca: 4
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 108
  • Debelina[mm]: 34
  • Najmanjsa debelina[mm]: 18,5
  • Teža [kg]: 4,13
  • Stevilo pritrdilnih vrtin: 2
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: ADP154312
  • Znamka: BLUE PRINT
  • EAN številka: 5050063277166
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
BLUE PRINT ADP154312 Zavorni kolut
Številka izdelka: ADP154312
21,80 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
Autodoc spletna delavnica Sami opravite popravilo avtomobila
Kako zamenjati sprednjih zavorni diski na CITROEN XSARA PICASSO (N68) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorni diski na CITROEN C3 1 (FC, FN) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorni diski na PEUGEOT 206 1 (2D) [VODIČ AUTODOC]

Zavorni kolut Vodič/Priročnik po korakih za popravilo in zamenjavo

Zavorni kolut RIDEX 82B0051 : Mnenja in ocena

Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: RIDEX Zavorni kolut 82B0051?

Prosimo, ocenite izdelek

Dodajte fotografije ali videe svoji oceni
Dodajte datoteke
5
Ta artikel je ocenilo 42 strank
0 zvezdicami 5 zvezdicami
Kako se izračuna ocena z zvezdicami

Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.

Kako preverjamo recenzije

Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.

Vprašanja in odgovori strank

0 Vprašanja
Vprašanja o RIDEX Zavorni diski 82B0051?
Če imate še dodatna vprašanja o izdelku ali, če želite podrobne informacije o izdelku. Lahko stopite v stik z nami neposredno tukaj!
Da bi se vprašati, prosimo, izpolnite vsa potrebna polja!
Prosimo, vnesite svojo identifikacijsko številko vozila (VIN), da lahko hitreje obdelamo vašo poizvedbo

Priljubljene objave

Načini plačila:
Mastercard Načini plačila kreditna karta za 82B0051 RIDEX Zavorni kolut 82B0051
Hitro in enostavno Plačajte z Visa RIDEX Zavorni koluti 82B0051
Dostava RIDEX Zavorni kolut 4059191314300 takoj po plačilu
Plačajte s PayPal - hitro in varno Plačajte za 82B0051 RIDEX Zavorni diski 4059191314300
Bančno nakazilo

Bi radi izvedeli več o RIDEX Zavorni koluti?

Preberite Zavorni kolut 82B0051 Pogosta vprašanja in odgovori strank !

Potrebuješ pomoč? KONTAKT

Vrsta dostave:
Zavorni diski 4059191314300 Zanesljivo in varno dostavo z DHL
Prejeli Zavorni koluti 82B0051 iz UPS
Zavorni disk zanesljivo 82B0051 dostavljena v vaš vrat, ki jih GHS

Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 9,95 €

  • 14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
    14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
  • Safe Order 200 dni za
    Varno Naročilo 200 dni
  • Varna plačila
    Varna plačila
  • Brezplačna dostava
    Brezplačna dostava
RIDEX 82B0051: nadomestni deli z enakimi značilnostmi
A.P. 24249E
A.P. 24859E
AP 24859E
ATE 24012001321
ATE 24032001321
BOSCH 0 986 AB6 860
BOSCH 0 986 BB4 068
BOSCH 0 986 BB4 304
BOSCH 0986BB4068
BRADI 1.3612.2.4
BRADI 1361224
BREMBO 09.5196.10
BREMBO 09519614
BREMBO 09519675
BREMBO 09961014
BREMBO 09961075
CAR 142530
FEBI BILSTEIN 10316
22,89 €* IZIBIRA UPORABNIKOV
LEMFÖRDER 12077 02
LEMFÖRDER 1207702
MAPCO 15320
MAPCO 153202
METELLI 230238
METZGER 24249E
MEYLE 11-15 521 0005/PD
MEYLE 11155210031
MEYLE 11155210031PD
NK 209918
NK 203715
OBTEC A/S 272714V
PEX 140457
ST-TEMPLIN 0311012850
ST-TEMPLIN 0311012855
VALEO 186031
VALEO 297194
VALEO 186194
46,08 €*
*Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave