• TRGOVINA
  • CLUB
Preizkusite premium račun
0
Moja garaža
Dodajanje vozila
0
Izdelki #71-8374
0,00 €
Prosimo, da za nakup izdelek dodate v košarico.
Tako boste lahko kupili izdelek, ki je združljiv z vašim vozilom.
NE MORETE NAJTI SVOJEGA AVTA V KATALOGU?

STARK SKBD-0020262 Zavorni kolut 324,0x30mm, 5/7x120, prezracevan, ne lakiran

Številka izdelka: SKBD-0020262 EAN: 4059191041916
Mnenja - 1
Opis
  • Premer[mm]: 324,0
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: prezracevan
  • Povrsina: ne lakiran
  • Visina[mm]: 77
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 30
  • Premer centriranja [mm]: 79
  • Slika vrtin / stevilo lukenj: 5 / 7
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 120
  • Najmanjsa debelina[mm]: 28,4
  • Notranji premer[mm]: 149
  • Mera navoja: 15
  • Barva: crna barva
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: SKBD-0020262
  • Znamka: STARK
  • EAN številka: 4059191041916
  • Vgradnja stran: Ta lastnost je odvisna od modela avta.
  • Stanje: Novo
Uporabniške številke: STARK SKBD-0020262
Na zalogi
40,00 €
(Cena za kos)

Cena z vklj. 22 % DDV

brez vklj. stroškov dostave

Dodajte na seznam želja
Autodoc Plus za STARK SKBD-0020262
Izvedite več
Združljivost z osebnimi vozili
STARK 34 11 6 757 747 Zavorni kolut

Popolnoma enakovredni izdelki

-52%
RIDEX 82B0257 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Premer[mm]: 324,0
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: prezracevan
  • Povrsina: ne lakiran
  • Visina[mm]: 77
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 30
  • Premer centriranja [mm]: 79
  • Slika vrtin / stevilo lukenj: 5 / 7
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 120
  • Najmanjsa debelina[mm]: 28,4
  • Notranji premer[mm]: 149
  • Mera navoja: 15
  • Barva: crna barva
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 82B0257
  • Znamka: RIDEX
  • EAN številka: 4059191130467
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
RIDEX Zavorni kolut
Številka izdelka: 82B0257
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

85,97 €
41,25 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
VAICO V20-80035 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • dopolnilna informacija: Original VAICO Quality
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Premer[mm]: 324
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: prezracevan
  • Visina[mm]: 77
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 30
  • Premer centriranja [mm]: 79
  • Stevilo lukenj platisca: 5
  • Vrtina Ø 3 [mm]: 12,7
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 120
  • Najmanjsa debelina[mm]: 28,4
  • Teža [kg]: 10,71
  • Obdelava: visoko karboniziran
  • Višina pesta zavornega koluta [mm]: 47
  • Sirina pakiranja [cm]: 34
  • Visina pakiranja[cm]: 16
  • Globina pakiranja [cm]: 34
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: V20-80035
  • Znamka: VAICO
  • EAN številka: 4046001184451
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
VAICO Zavorni kolut
Številka izdelka: V20-80035
41,66 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
Barum BAR30101 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Premer[mm]: 324,0
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: prezracevan
  • Visina[mm]: 77,0
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 30,0
  • Premer centriranja [mm]: 79,0
  • Stevilo lukenj: 5
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 120,0
  • Najmanjsa debelina[mm]: 28,4
  • Notranji premer[mm]: 149,0
  • Obdelava: visoko karboniziran
  • Vrtina, premer valja-Ø [mm]: 14,5
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: BAR30101
  • Znamka: Barum
  • EAN številka: 4006633344104
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
Barum Zavorni kolut
Številka izdelka: BAR30101
43,19 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
FEBI BILSTEIN 10751 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Premer[mm]: 324
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: z notranjim prezračevanjem
  • Povrsina: prevlecen (premaz)
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 30
  • Premer centriranja [mm]: 79
  • Stevilo lukenj platisca: 5
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 120
  • Debelina[mm]: 77,1
  • Najmanjsa debelina[mm]: 28,4
  • Teža [kg]: 10,4
  • Stevilo pritrdilnih vrtin: 2
  • za OE-stevilko(st. prve vgradnje): 34 11 6 757 746
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 10751
  • Znamka: FEBI BILSTEIN
  • EAN številka: 4027816107514
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
FEBI BILSTEIN Zavorni kolut
Številka izdelka: 10751
48,48 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
MAPCO 15666 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Premer[mm]: 324
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: prezracevan
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 30
  • Stevilo lukenj: 5
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 120
  • Najmanjsa debelina[mm]: 28,4
  • Teža [kg]: 5,2
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 15666
  • Znamka: MAPCO
  • EAN številka: 4043605008275
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
MAPCO Zavorni kolut
Številka izdelka: 15666
52,59 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
BOSCH 0 986 479 116 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Premer[mm]: 323,8
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: prezracevan
  • Povrsina: prevlecen (premaz)
  • Visina[mm]: 77,1
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 29,9
  • Premer centriranja [mm]: 79
  • Stevilo lukenj: 5
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 120
  • Najmanjsa debelina[mm]: 28,4
  • Obdelava: visoko karboniziran
  • v skladu s ECE standardi: ECE-R90
  • premer izvrtine do [mm]: 14,7
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 0 986 479 116
  • Znamka: BOSCH
  • EAN številka: 4047024201088
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
BOSCH Zavorni kolut
Številka izdelka: 0 986 479 116
52,73 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
Autodoc spletna delavnica Sami opravite popravilo avtomobila
Kako zamenjati sprednjih zavorni diski na BMW 520i (E39) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorni diski in zavorne ploščice na BMW 5 E39 VODIČ | AUTODOC
Kako zamenjati zadnji zavorni diski in zavorne ploščice na BMW 7 E38 VODIČ | AUTODOC
Kako zamenjati sprednji zavorni diski in zavorne ploščice na BMW 7 E38 VODIČ | AUTODOC
Kako zamenjate sprednje zavorne diske in plošče na BMW 5 E39
Kako zamenjati zadnji zavorni diski na BMW 520i (E39) [VODIČ AUTODOC]

Zavorni kolut Vodič/Priročnik po korakih za popravilo in zamenjavo

Zavorni kolut STARK SKBD-0020262 : Mnenja in ocena

Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: STARK Zavorni kolut SKBD-0020262?

Prosimo, ocenite izdelek

Dodajte fotografije ali videe svoji oceni
Dodajte datoteke
5
Ta artikel je ocenilo 1 strank
0 zvezdicami 5 zvezdicami
Kako se izračuna ocena z zvezdicami

Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.

Kako preverjamo recenzije

Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.

Vprašanja in odgovori strank

0 Vprašanja
Vprašanja o STARK Zavorni kolut SKBD-0020262?
Če imate še dodatna vprašanja o izdelku ali, če želite podrobne informacije o izdelku. Lahko stopite v stik z nami neposredno tukaj!
Da bi se vprašati, prosimo, izpolnite vsa potrebna polja!
Prosimo, vnesite svojo identifikacijsko številko vozila (VIN), da lahko hitreje obdelamo vašo poizvedbo

Načini plačila:
Mastercard Načini plačila kreditna karta za SKBD-0020262 STARK Zavorni kolut SKBD0020262
Hitro in enostavno Plačajte z Visa STARK Zavorni kolut SKBD-0020262
Dostava STARK Zavorni kolut 4059191041916 takoj po plačilu
Plačajte s PayPal - hitro in varno Plačajte za SKBD-0020262 STARK Zavorni kolut 4059191041916
Bančno nakazilo

Bi radi izvedeli več o STARK Zavorni kolut?

Preberite Zavorni kolut SKBD0020262 Pogosta vprašanja in odgovori strank !

Potrebuješ pomoč? KONTAKT

Vrsta dostave:
Zavorni kolut 4059191041916 Zanesljivo in varno dostavo z DHL
Prejeli Zavorni kolut SKBD-0020262 iz UPS
Zavorni kolut zanesljivo SKBD-0020262 dostavljena v vaš vrat, ki jih GHS

Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 9,95 €

  • 14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
    14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
  • Safe Order 200 dni za
    Varno Naročilo 200 dni
  • Varna plačila
    Varna plačila
  • Brezplačna dostava
    Brezplačna dostava
STARK SKBD-0020262: nadomestni deli z enakimi značilnostmi
ATE 24013001011
ATE 24033001011
ATE 24113001011
BOSCH 0 986 478 127
BOSCH 0 986 AB6 473
BOSCH 0986AB6473
BRADI 1.0634.2.4
BRADI 1063424
BREMBO 09.5579.10
BREMBO 09557910
BREMBO 09557921
BREMBO 09694811
CAR 142103
FEBI BILSTEIN 10751
48,48 €* IZIBIRA UPORABNIKOV
LEMFÖRDER 21248 01
LEMFÖRDER 2124801
LEMFÖRDER 27221
MAGNETI MARELLI 351066320500
MAPCO 15666
52,59 €*
METELLI 230703
METELLI 230703C
METZGER 24947V
MEYLE 315 521 3023/PD
MEYLE 3155213023
NK 201532
NK 311532
PEX 140106
ST-TEMPLIN 0311011780
ST-TEMPLIN 0311011785
SWAG 20910751
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0834039
VALEO 186672
ZIMMERMANN 1501271
ZIMMERMANN 150127100
ZIMMERMANN 150127120
ZIMMERMANN 150127150
ZIMMERMANN 150127152
ZIMMERMANN 150127170
*Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave