• TRGOVINA
  • CLUB
Preizkusite premium račun
0
Moja garaža
Dodajanje vozila
0
Izdelki #33-1811
0,00 €
Prosimo, da za nakup izdelek dodate v košarico.
Tako boste lahko kupili izdelek, ki je združljiv z vašim vozilom.
NE MORETE NAJTI SVOJEGA AVTA V KATALOGU?

TEXTAR PRO 92224903 Zavorni kolut 272x10mm, 05/10x112, polno, prevlecen (premaz)

Številka izdelka: 92224903 EAN: 4019722407390
Mnenja - 5
Opis
  • Družina izdelkov: TEXTAR PRO
  • Premer[mm]: 272
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Povrsina: prevlecen (premaz)
  • Visina[mm]: 48,3
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 10
  • Premer centriranja [mm]: 65
  • Slika vrtin / stevilo lukenj: 05 / 10
  • Ø izvrtine kolesnega sornika [mm]: 15,3
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 112
  • Najmanjsa debelina[mm]: 8
  • Notranji premer[mm]: 149
  • Teža [kg]: 3,9
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: brez pesta koles, brez kolesnega lezaja, brez sornika za pritrditev kolesa
  • Dolzina pakiranja [cm]: 30,8
  • Sirina pakiranja [cm]: 30,8
  • Visina pakiranja[cm]: 12,7
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 92224903
  • Znamka: TEXTAR
  • EAN številka: 4019722407390
  • Vgradnja stran: Ta lastnost je odvisna od modela avta.
  • Stanje: Novo
Uporabniške številke: TEXTAR 98200 2249 0 1 PRO
Na zalogi
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

97,43 € -60%
38,58 €
(Cena za kos)

Cena z vklj. 22 % DDV

brez vklj. stroškov dostave

Dodajte na seznam želja
Autodoc Plus za TEXTAR 98200 2249 0 1 PRO
Izvedite več
TEXTAR 1K0615601AA Zavorni kolut

Popolnoma enakovredni izdelki

-42%
RIDEX 82B0342 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Premer[mm]: 272,0
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Visina[mm]: 48
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 10
  • Premer centriranja [mm]: 65
  • Stevilo lukenj: 5
  • Najmanjsa debelina[mm]: 8
  • Notranji premer[mm]: 173
  • Moment privijanja [Nm]: 120
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: z vijaki, brez vijakov
  • uporabno za vozila do letnika: 2016 / 11
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 82B0342
  • Znamka: RIDEX
  • EAN številka: 4059191314270
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
RIDEX 82B0342 Zavorni kolut
Številka izdelka: 82B0342
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

41,44 €
23,78 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
-10%
JPN 40H9015-JPN Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Premer[mm]: 272
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Visina[mm]: 48,2
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 10
  • Premer centriranja [mm]: 65
  • Stevilo lukenj: 5
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 40H9015-JPN
  • Znamka: JPN
  • EAN številka: 226985177957401779574
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
JPN 40H9015-JPN Zavorni kolut
Številka izdelka: 40H9015-JPN
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

23,12 €
20,63 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
-73%
CHAMPION 562614CH Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Premer[mm]: 272
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Visina[mm]: 48
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 10
  • Premer centriranja [mm]: 65
  • Stevilo lukenj: 9
  • Premer krozne luknje -Ø [mm] 0
  • Najmanjsa debelina[mm]: 9
  • Teža [kg]: 6,2
  • Moment privijanja [Nm]: 120
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: brez vijakov
  • Vrsta posode: żkatla
  • Dolzina pakiranja [cm]: 27,3
  • Sirina pakiranja [cm]: 27,3
  • Visina pakiranja[cm]: 10
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 562614CH
  • Znamka: CHAMPION
  • EAN številka: 4060426067861
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
CHAMPION 562614CH Zavorni kolut
Številka izdelka: 562614CH
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

92,13 €
24,03 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
BLUE PRINT ADV184326 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Premer[mm]: 272
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Povrsina: prevlecen (premaz)
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 10
  • Premer centriranja [mm]: 65
  • Stevilo lukenj platisca: 5
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 112
  • Debelina[mm]: 48
  • Najmanjsa debelina[mm]: 8
  • Teža [kg]: 4,11
  • Stevilo pritrdilnih vrtin: 1
  • za OE-stevilko(st. prve vgradnje): 5Q0 615 601 D
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: ADV184326
  • Znamka: BLUE PRINT
  • EAN številka: 5050063026443
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
BLUE PRINT ADV184326 Zavorni kolut
Številka izdelka: ADV184326
25,13 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
JURID 562614JC Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Premer[mm]: 272
  • Zavorni sistem: BOSCH
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Povrsina: prevlecen (premaz)
  • Visina[mm]: 48
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 10
  • Premer centriranja [mm]: 65
  • Stevilo lukenj: 9
  • Slika vrtin / stevilo lukenj: 5+4+1
  • Najmanjsa debelina[mm]: 9
  • Teža [kg]: 6,2
  • Moment privijanja [Nm]: 120
  • Verzija: JC
  • Kontrolna oznaka: R90 Homologated
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: z vijaki
  • Vrsta posode: żkatla
  • Dolzina pakiranja [cm]: 30,5
  • Sirina pakiranja [cm]: 30,5
  • Visina pakiranja[cm]: 11,5
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 562614JC
  • Znamka: JURID
  • EAN številka: 3306437228497
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
JURID 562614JC Zavorni kolut
Številka izdelka: 562614JC
25,40 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
FERODO DDF1895 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Družina izdelkov: PREMIER
  • Premer[mm]: 272
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Povrsina: naoljen
  • Visina[mm]: 48
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 10
  • Premer centriranja [mm]: 65
  • Stevilo lukenj: 9
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 112
  • Najmanjsa debelina[mm]: 9
  • Teža [kg]: 6,2
  • Moment privijanja [Nm]: 120
  • Kontrolna oznaka: R90 homologated
  • Vrtina, premer valja-Ø [mm]: 65
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: z vijaki
  • Vrsta posode: żkatla
  • Dolzina pakiranja [cm]: 27,5
  • Sirina pakiranja [cm]: 27,5
  • Visina pakiranja[cm]: 10,5
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: DDF1895
  • Znamka: FERODO
  • EAN številka: 4044197541324
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
FERODO DDF1895 Zavorni kolut
Številka izdelka: DDF1895
26,89 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
Autodoc spletna delavnica Sami opravite popravilo avtomobila
Kako zamenjati zadnji zavorni diski na VW PASSAT B6 (3C5) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorni diski na VW GOLF 6 (5K1) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorni diski na VW PASSAT B6 (3C5) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorni diski na VW GOLF 5 (1K1) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorni diski na VW TOURAN 1 (1T1, 1T2) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorni diski na VW TOURAN 1 (1T3) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorni diski na OCTAVIA 1Z5 [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorni diski na VW PASSAT B7 Sedan [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorni diski na VW GOLF 7 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorni diski na VW GOLF 7 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorni diski na VW PASSAT B7 Sedan [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati sprednji zavorni diski na VW GOLF 6 (5K1) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorni diski na SEAT LEON 1P1 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati sprednji zavorni diski na VW TOURAN 1 (1T3) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorni diski na AUDI A3 2 (8PA) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorni diski na SEAT LEON 1P1 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorni diski na OCTAVIA 1Z5 [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorni diski na VW TOURAN 1 (1T1, 1T2) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorni diski na VW CADDY 3 Van [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorni diski na AUDI A3 2 (8PA) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorni diski na VW CADDY 3 Van [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorni diski na AUDI A3 1 (8L1) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednji zavorni diski na VW GOLF 5 (1K1) [VODIČ AUTODOC]

Zavorni kolut Vodič/Priročnik po korakih za popravilo in zamenjavo

Zavorni kolut TEXTAR 92224903 : Mnenja in ocena

Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: TEXTAR Zavorni kolut 92224903?

Prosimo, ocenite izdelek

Dodajte fotografije ali videe svoji oceni
Dodajte datoteke
4
Ta artikel je ocenilo 5 strank
0 zvezdicami 5 zvezdicami
Kako se izračuna ocena z zvezdicami

Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.

Kako preverjamo recenzije

Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.

Vprašanja in odgovori strank

0 Vprašanja
Vprašanja o TEXTAR Zavorni diski 92224903?
Če imate še dodatna vprašanja o izdelku ali, če želite podrobne informacije o izdelku. Lahko stopite v stik z nami neposredno tukaj!
Da bi se vprašati, prosimo, izpolnite vsa potrebna polja!
Prosimo, vnesite svojo identifikacijsko številko vozila (VIN), da lahko hitreje obdelamo vašo poizvedbo

Priljubljene objave

Načini plačila:
Mastercard Načini plačila kreditna karta za 92224903 TEXTAR Zavorni kolut 92224903
Hitro in enostavno Plačajte z Visa TEXTAR Zavorni koluti 98200 2249 0 1 PRO
Dostava TEXTAR Zavorni kolut 4019722407390 takoj po plačilu
Plačajte s PayPal - hitro in varno Plačajte za 98200 2249 0 1 PRO TEXTAR Zavorni diski 4019722407390
Bančno nakazilo

Bi radi izvedeli več o TEXTAR Zavorni koluti?

Preberite Zavorni kolut 92224903 Pogosta vprašanja in odgovori strank !

Potrebuješ pomoč? KONTAKT

Vrsta dostave:
Zavorni diski 4019722407390 Zanesljivo in varno dostavo z DHL
Prejeli Zavorni koluti 98200 2249 0 1 PRO iz UPS
Zavorni disk zanesljivo 92224903 dostavljena v vaš vrat, ki jih GHS

Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 9,95 €

  • 14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
    14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
  • Safe Order 200 dni za
    Varno Naročilo 200 dni
  • Varna plačila
    Varna plačila
  • Brezplačna dostava
    Brezplačna dostava
TEXTAR 92224903: nadomestni deli z enakimi značilnostmi
A.B.S. 08B41311
A.B.S. 18117
31,76 €*
AKRON-MALÒ 1110273
ATE 24011003561
ATE 24031003561
BENDIX 521540
BENDIX 562614BC
BOSCH 0986479677
BOSCH 0986479F23
BREMBO 08B41310
BREMBO 08B41375
CAR 1421575
CHAMPION 562614CH
24,03 €* Zagotovljeno najboljša cena
EUROBRAKE 58152047137
EUROREPAR 1618886780
EUROREPAR 1636909780
EUROREPAR 1686722880
HELLA 530033012
HELLA PAGID 355116971
HELLA PAGID 355124041
JURID 562614JC1
JURID 562614JC
25,40 €*
MAGNETI MARELLI 360406175205
METELLI 231248C
MEYLE 1155230005PD
NK 2047137
NK 344713
PAGID 55249
PAGID 55249PRO
STOP 562614S
SWAG 30936128
TOPRAN 114027
VALEO 196023
VALEO 197544
70,20 €*
ZIMMERMANN 600324120
sbs 18153147137
sbs 18152047137
sbs 1815344713
*Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave