• TRGOVINA
  • CLUB
Preizkusite premium račun
0
Moja garaža
Dodajanje vozila
0
Izdelki #12-3253
0,00 €
Prosimo, da za nakup izdelek dodate v košarico.
Tako boste lahko kupili izdelek, ki je združljiv z vašim vozilom.
NE MORETE NAJTI SVOJEGA AVTA V KATALOGU?

TOPRAN 114 839 Zavorni kolut sprednja os, 340x30mm, 5x112, prezracevan, prevlecen (premaz)

Številka izdelka: 114 839 EAN: 1102960000010
Oddaj oceno
Opis
  • Vgradnja stran: TOPRAN 114 839 001 sprednja os sprednja os
  • Premer[mm]: 340
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: prezracevan
  • Povrsina: prevlecen (premaz)
  • Visina[mm]: 49,6
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 30
  • Premer centriranja [mm]: 65
  • Stevilo lukenj platisca: 5
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 112
  • Premer pesta [mm]: 156
  • zamenjati samo v paru
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 114 839
  • Znamka: TOPRAN
  • EAN številka: 1102960000010
  • za PR-stevilko: Ta lastnost je odvisna od modela avta.
  • Stanje: Novo
Uporabniške številke: TOPRAN 114 839 001
Na zalogi
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

101,50 € -32%
68,15 €
(Cena za kos)

Cena z vklj. 22 % DDV

brez vklj. stroškov dostave

Dodajte na seznam želja
Autodoc Plus za TOPRAN 114 839 001
Izvedite več
Združljivost z osebnimi vozili
TOPRAN 5Q0 615 301G Zavorni kolut

Popolnoma enakovredni izdelki

-41%
RIDEX 82B0828 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Premer[mm]: 340,0
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: prezracevan
  • Visina[mm]: 49,6
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 30,0
  • Premer centriranja [mm]: 65,0
  • Stevilo lukenj: 5
  • Slika vrtin / stevilo lukenj: 5 / 10
  • Ø izvrtine kolesnega sornika [mm]: 15,3
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 112,0
  • Najmanjsa debelina[mm]: 27,0
  • Notranji premer[mm]: 145,0
  • Vrtina, premer valja-Ø [mm]: 15,3
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: brez vijakov
  • uporabno za vozila do letnika: 2016 / 11
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 82B0828
  • Znamka: RIDEX
  • EAN številka: 4059191135516
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
RIDEX 82B0828 Zavorni kolut
Številka izdelka: 82B0828
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

108,97 €
63,61 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
ABE C3W048ABE Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Premer[mm]: 340
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: prezracevan
  • Povrsina: prevlecen (premaz)
  • Visina[mm]: 49,7
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 30
  • Premer centriranja [mm]: 65
  • Stevilo lukenj: 5
  • Stevilo lukenj platisca: 5
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 65
  • Najmanjsa debelina[mm]: 27
  • Notranji premer[mm]: 145
  • Obdelava: visoko karboniziran
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: z vijaki
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: C3W048ABE
  • Znamka: ABE
  • EAN številka: 5900427202016
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
ABE C3W048ABE Zavorni kolut
Številka izdelka: C3W048ABE
55,99 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
-59%
BLUE PRINT ADV184372 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Premer[mm]: 340
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: z notranjim prezračevanjem
  • Povrsina: prevlecen (premaz)
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 30
  • Premer centriranja [mm]: 65
  • Stevilo lukenj platisca: 5
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 112
  • Debelina[mm]: 50
  • Najmanjsa debelina[mm]: 27
  • Teža [kg]: 10,6
  • Stevilo pritrdilnih vrtin: 1
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: ADV184372
  • Znamka: BLUE PRINT
  • EAN številka: 5057746045500
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
BLUE PRINT ADV184372 Zavorni kolut
Številka izdelka: ADV184372
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

157,88 €
64,05 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
-57%
METZGER 6110715 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Premer[mm]: 340
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: z notranjim prezračevanjem
  • Povrsina: lakiran, Križasta politura
  • Visina[mm]: 50,2
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 30
  • Premer centriranja [mm]: 65
  • Stevilo lukenj: 9
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 112
  • Najmanjsa debelina[mm]: 27
  • Notranji premer[mm]: 145
  • Obdelava: visoko karboniziran
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 6110715
  • Znamka: METZGER
  • EAN številka: 4250032645137
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
METZGER 6110715 Zavorni kolut
Številka izdelka: 6110715
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

156,96 €
66,81 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
BOSCH 0 986 479 734 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Premer[mm]: 340
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: prezracevan
  • Povrsina: prevlecen (premaz)
  • Visina[mm]: 49,7
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 30
  • Premer centriranja [mm]: 65
  • Stevilo lukenj: 5
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 112
  • Najmanjsa debelina[mm]: 27
  • Obdelava: visoko karboniziran
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: z vijaki
  • v skladu s ECE standardi: ECE-R90
  • premer izvrtine do [mm]: 15,3
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 0 986 479 734
  • Znamka: BOSCH
  • EAN številka: 4047024886971
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
BOSCH BD1566 Zavorni kolut
Številka izdelka: 0 986 479 734
67,12 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
REMSA 61485.10 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Premer[mm]: 340
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: prezracevan
  • Visina[mm]: 49,7
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 30
  • Premer centriranja [mm]: 65
  • Stevilo lukenj: 9
  • Najmanjsa debelina[mm]: 27
  • Teža [kg]: 12,32
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 61485.10
  • Znamka: REMSA
  • EAN številka: 8427975164964
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
REMSA DCA6148510 Zavorni kolut
Številka izdelka: 61485.10
71,68 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
Autodoc spletna delavnica Sami opravite popravilo avtomobila
Kako zamenjati zadnji zavorni diski na VW PASSAT B6 (3C5) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorni diski na VW PASSAT B6 (3C5) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorni diski na VW TOURAN 1 (1T3) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorni diski na VW TOURAN 1 (1T1, 1T2) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorni diski na OCTAVIA 1Z5 [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorni diski na VW PASSAT B7 Sedan [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorni diski na VW GOLF 7 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorni diski na VW GOLF 7 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorni diski na VW PASSAT B7 Sedan [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na VW TRANSPORTER 4 (T4) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednji zavorni diski na VW TOURAN 1 (1T3) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorni diski na SEAT LEON 1P1 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorni diski na VW TOURAN 1 (1T1, 1T2) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorni diski na VW CADDY 3 Van [VIDEO VODNIK AUTODOC]

Zavorni kolut Vodič/Priročnik po korakih za popravilo in zamenjavo

Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: TOPRAN Zavorni kolut 114 839?

Prosimo, ocenite izdelek

Dodajte fotografije ali videe svoji oceni
Dodajte datoteke
5
Oddaj oceno
0 zvezdicami 5 zvezdicami
Kako se izračuna ocena z zvezdicami

Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.

Kako preverjamo recenzije

Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.

Vprašanja in odgovori strank

0 Vprašanja
Vprašanja o TOPRAN Zavorni diski 114 839?
Če imate še dodatna vprašanja o izdelku ali, če želite podrobne informacije o izdelku. Lahko stopite v stik z nami neposredno tukaj!
Da bi se vprašati, prosimo, izpolnite vsa potrebna polja!
Prosimo, vnesite svojo identifikacijsko številko vozila (VIN), da lahko hitreje obdelamo vašo poizvedbo

Priljubljene objave

Načini plačila:
Mastercard Načini plačila kreditna karta za 114 839 TOPRAN Zavorni kolut 114839
Hitro in enostavno Plačajte z Visa TOPRAN Zavorni koluti 114 839 001
Dostava TOPRAN Zavorni kolut 1102960000010 takoj po plačilu
Plačajte s PayPal - hitro in varno Plačajte za 114839 TOPRAN Zavorni diski 1102960000010
Bančno nakazilo

Bi radi izvedeli več o TOPRAN Zavorni koluti?

Preberite Zavorni kolut 114839 Pogosta vprašanja in odgovori strank !

Potrebuješ pomoč? KONTAKT

Vrsta dostave:
Zavorni diski 1102960000010 Zanesljivo in varno dostavo z DHL
Prejeli Zavorni koluti 114 839 001 iz UPS
Zavorni disk zanesljivo 114 839 dostavljena v vaš vrat, ki jih GHS

Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 7,99 €

  • 14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
    14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
  • Safe Order 200 dni za
    Varno Naročilo 200 dni
  • Varna plačila
    Varna plačila
  • Brezplačna dostava
    Brezplačna dostava
TOPRAN 114 839: nadomestni deli z enakimi značilnostmi
A.B.S. 09.C306.11
A.B.S. 18194
82,35 €*
AKRON-MALÒ 1110720
ALANKO 303110
AP 25499 V
ASHIKA 60-00-0907
AUTO-SPEED PARTS 290BK00455
AYD 10-50829
BENDIX 521696
BOSCH 0 986 479 734
67,12 €* Zagotovljeno najboljša cena
BSF 11698V
CAR 142.1612
E.T.F. 19-5623
E.T.F. 19-5624
EUROBRAKE 58152047141
EUROBRAKE 58152047142
EUROBRAKE 58153147141
EUROREPAR 1609249380
EUROREPAR 1618886580
FEBI BILSTEIN 39129
JURID 562663JC
KAMOKA 103313
87,92 €*
MAGNETI MARELLI 361302040769
MAPCO 25779
76,14 €*
MASTER-SPORT GERMANY 24013002251-PCS-MS
MEYLE 115 521 0008/PD
NK 2047141
PAGID 55298
ST-TEMPLIN 53.111.34120
VALEO 197677
sbs 18152047142
*Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave