• TRGOVINA
  • CLUB
Preizkusite premium račun
0
Moja garaža
Dodajanje vozila
0
Izdelki #68-4207
0,00 €
Prosimo, da za nakup izdelek dodate v košarico.
Tako boste lahko kupili izdelek, ki je združljiv z vašim vozilom.
NE MORETE NAJTI SVOJEGA AVTA V KATALOGU?

TRW DF4821S Zavorni kolut za FORD TRANSIT 280x16mm, 5x160, polno, lakiran, z ABS senzorskim obrocem

Številka izdelka: DF4821S EAN: 3322937885664
Mnenja - 5
Opis
  • Premer[mm]: 280
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Povrsina: lakiran
  • Visina[mm]: 68,7
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 16
  • Premer centriranja [mm]: 96
  • Stevilo lukenj: 5
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 160
  • Najmanjsa debelina[mm]: 13
  • Mera navoja: M10X1.5
  • Barva: crna barva
  • Kontrolna oznaka: E1 90R-02 C0190 / 0527
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: z ABS senzorskim obrocem
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: DF4821S
  • Znamka: TRW
  • EAN številka: 3322937885664
  • Vgradnja stran: Ta lastnost je odvisna od modela avta.
  • Stanje: Novo
Uporabniške številke: TRW DF4821S
Na zalogi
41,12 €
(Cena za kos)

Cena z vklj. 22 % DDV

brez vklj. stroškov dostave

Dodajte na seznam želja
Autodoc Plus za TRW DF4821S
Izvedite več
Združljivost z osebnimi vozili
Številka ОЕ

Referenčna OE številka (-e) primerljiv z originalno nadomestno številko dela:

TRW 1451161 Zavorni kolut

Popolnoma enakovredni izdelki

-39%
RIDEX 82B0435 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Premer[mm]: 280,0
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Povrsina: ne lakiran
  • Visina[mm]: 69
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 16
  • Premer centriranja [mm]: 96
  • Stevilo lukenj: 5
  • Ø izvrtine kolesnega sornika [mm]: M10x1.5
  • Najmanjsa debelina[mm]: 13
  • Notranji premer[mm]: 120
  • Stevilo pritrdilnih vrtin: 5
  • Stevilo zob ABS obroca: 48
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: z ABS senzorskim obrocem
  • povezan v smeri teka
  • ni vezano na smer teka
  • Prevrtani: ne
  • v skladu s ECE standardi: ECE-R90
  • Številka izdelka: 82B0435
  • Znamka: RIDEX
  • EAN številka: 4059191131020
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
RIDEX Zavorni kolut
Številka izdelka: 82B0435
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

60,97 €
36,85 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
VAICO V25-40012 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • dopolnilna informacija: Original VAICO Quality
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Premer[mm]: 280
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Visina[mm]: 68,7
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 16
  • Premer centriranja [mm]: 96
  • Stevilo lukenj platisca: 5
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 160
  • Najmanjsa debelina[mm]: 13
  • Višina pesta zavornega koluta [mm]: 52,7
  • Sirina pakiranja [cm]: 28
  • Visina pakiranja[cm]: 14
  • Globina pakiranja [cm]: 28
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: V25-40012
  • Znamka: VAICO
  • EAN številka: 4046001550058
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
VAICO Zavorni kolut
Številka izdelka: V25-40012
37,22 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
DELPHI BG4008 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Premer[mm]: 280
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Povrsina: naoljen
  • Visina[mm]: 68,8
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 16
  • Premer centriranja [mm]: 96
  • Stevilo lukenj: 5
  • Najmanjsa debelina[mm]: 13
  • Obdelava: neobdelan
  • Kontrolna oznaka: E1 90R-02C0250 / 1399
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: brez kolesnega lezaja, z ABS senzorskim obrocem
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: BG4008
  • Znamka: DELPHI
  • EAN številka: 5012759385883
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
DELPHI Zavorni kolut
Številka izdelka: BG4008
38,34 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
BLUE PRINT ADF124318 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Premer[mm]: 280
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Povrsina: prevlecen (premaz)
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 16
  • Premer centriranja [mm]: 120
  • Stevilo lukenj platisca: 5
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 160
  • Debelina[mm]: 69
  • Najmanjsa debelina[mm]: 13
  • Teža [kg]: 8,265
  • za OE-stevilko(st. prve vgradnje): 1 451 161
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: z ABS senzorskim obrocem
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: ADF124318
  • Znamka: BLUE PRINT
  • EAN številka: 5050063277241
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
BLUE PRINT Zavorni kolut
Številka izdelka: ADF124318
39,76 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
MEYLE 715 523 0013 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • dopolnilna informacija: ORIGINAL Quality
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Premer[mm]: 280
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Visina[mm]: 69
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 16
  • Premer centriranja [mm]: 96
  • Stevilo lukenj: 5
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 160
  • Najmanjsa debelina[mm]: 13
  • Mera navoja: M10x1,5
  • potrebno stevilo kosov: 2
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: brez pesta koles, z ABS senzorskim obrocem
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 715 523 0013
  • Znamka: MEYLE
  • EAN številka: 4040074001820
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
MEYLE Zavorni kolut
Številka izdelka: 715 523 0013
41,23 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
BOSCH 0 986 479 401 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Premer[mm]: 280
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Povrsina: prevlecen (premaz)
  • Visina[mm]: 68,8
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 16
  • Premer centriranja [mm]: 96
  • Stevilo lukenj: 5
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 160
  • Najmanjsa debelina[mm]: 13
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: z ABS senzorskim obrocem
  • v skladu s ECE standardi: ECE-R90
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 0 986 479 401
  • Znamka: BOSCH
  • EAN številka: 4047024400054
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
BOSCH Zavorni kolut
Številka izdelka: 0 986 479 401
42,19 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave

Zavorni kolut TRW DF4821S : Mnenja in ocena

Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: TRW Zavorni kolut DF4821S?

Prosimo, ocenite izdelek

Dodajte fotografije ali videe svoji oceni
Dodajte datoteke
4
Ta artikel je ocenilo 5 strank
0 zvezdicami 5 zvezdicami
Kako se izračuna ocena z zvezdicami

Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.

Kako preverjamo recenzije

Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.

Vprašanja in odgovori strank

0 Vprašanja
Vprašanja o TRW Zavorni kolut DF4821S?
Če imate še dodatna vprašanja o izdelku ali, če želite podrobne informacije o izdelku. Lahko stopite v stik z nami neposredno tukaj!
Da bi se vprašati, prosimo, izpolnite vsa potrebna polja!
Prosimo, vnesite svojo identifikacijsko številko vozila (VIN), da lahko hitreje obdelamo vašo poizvedbo

Načini plačila:
Mastercard Načini plačila kreditna karta za DF4821S TRW Zavorni kolut DF4821S za FORD TRANSIT
Hitro in enostavno Plačajte z Visa TRW Zavorni kolut DF4821S za FORD TRANSIT
Dostava TRW Zavorni kolut 3322937885664 takoj po plačilu
Plačajte s PayPal - hitro in varno Plačajte za DF4821S TRW Zavorni kolut 3322937885664
Bančno nakazilo

Bi radi izvedeli več o TRW Zavorni kolut?

Preberite Zavorni kolut DF4821S Pogosta vprašanja in odgovori strank !

Potrebuješ pomoč? KONTAKT

Vrsta dostave:
Zavorni kolut 3322937885664 Zanesljivo in varno dostavo z DHL
Prejeli Zavorni kolut DF4821S iz UPS
Zavorni kolut zanesljivo DF4821S dostavljena v vaš vrat, ki jih GHS

Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 9,95 €

  • 14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
    14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
  • Safe Order 200 dni za
    Varno Naročilo 200 dni
  • Varna plačila
    Varna plačila
  • Brezplačna dostava
    Brezplačna dostava
TRW DF4821S: nadomestni deli z enakimi značilnostmi
A.B.S. 08.A730.20
A.P. 14984
A.P. 15061
AKRON-MALÒ 1110264
ATE 24011601162
BENDIX 562638BC
BOSCH 0 986 479 389
BOSCH 0 986 AB5 696
BOSCH 0986479389
BREMBO 08A73010
BREMBO 08A73020
CAR 1421427
GIRLING 6048215
JURID 562638JC
51,03 €*
MAGNETI MARELLI 360406080300
MAGNETI MARELLI 360406111200
MAGNETI MARELLI 361302040345
MAGNETI MARELLI 361302040347
MAGNETI MARELLI 360704013600
METELLI 23-1547
MEYLE 715 523 0013/PD
MEYLE 715 523 0013
41,23 €* IZIBIRA UPORABNIKOV
NK 202579
NK 312579
69,97 €*
PAGID 54591PRO
PILENGA 5286
REMSA 6110700
ST-TEMPLIN 031102600170
ST-TEMPLIN 031102600180
ST-TEMPLIN 0311084990
ST-TEMPLIN 0311084995
ZIMMERMANN 250135800
sbs 1815202579
sbs 1815312579
*Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave