• TRGOVINA
  • CLUB
Preizkusite premium račun
0
Moja garaža
Dodajanje vozila
0
Izdelki #49-5944
0,00 €
Prosimo, da za nakup izdelek dodate v košarico.

DANBLOCK DB 2983582 Zavorne ploščice sprednja os

Številka izdelka: DB 2983582 EAN: 5702764951141
Oddaj oceno
Opis
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: DANBLOCK DB 2983582 sprednja os sprednja os
  • Debelina[mm]: 22
  • Visina[mm]: 85,5
  • Sirina[mm]: 175
  • Teza [g]: 3362
  • Številka izdelka: DB 2983582
  • Naša cena: 39,03 €
  • Znamka: DANBLOCK
  • EAN številka: 5702764951141
  • Stanje: Novo
Uporabniške številke: DANBLOCK 29835
Na zalogi
39,03 €

Cena z vklj. 22 % DDV

brez vklj. stroškov dostave

Dodajte na seznam želja
Autodoc Plus za DANBLOCK 29835
Izvedite več
Združljivost z osebnimi vozili
Združljivost z gospodarskimi vozili
DANBLOCK 002 420 1520 Zavorne ploščice
Autodoc spletna delavnica Sami opravite popravilo avtomobila
Kako zamenjati zadnji zavorni diski in zavorne ploščice na MERCEDES-BENZ E W210 VODIČ | AUTODOC
Kako zamenjati sprednji zavorni diski in sprednje zavorne ploščice na MERCEDES-BENZ E W210 [VODIČ]

Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: DANBLOCK Zavorne ploščice DB 2983582?

Prosimo, ocenite izdelek

Dodajte fotografije ali videe svoji oceni
Dodajte datoteke
3
Oddaj oceno
0 zvezdicami 5 zvezdicami
Kako se izračuna ocena z zvezdicami

Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.

Kako preverjamo recenzije

Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.

Vprašanja in odgovori strank

0 Vprašanja
Vprašanja o DANBLOCK Zavorne obloge DB 2983582?
Če imate še dodatna vprašanja o izdelku ali, če želite podrobne informacije o izdelku. Lahko stopite v stik z nami neposredno tukaj!
Da bi se vprašati, prosimo, izpolnite vsa potrebna polja!
Prosimo, vnesite svojo identifikacijsko številko vozila (VIN), da lahko hitreje obdelamo vašo poizvedbo

Priljubljene objave

Načini plačila:
Mastercard Načini plačila kreditna karta za DB 2983582 DANBLOCK Zavorne obloge DB2983582
Hitro in enostavno Plačajte z Visa DANBLOCK Zavorne ploščice 29835
Dostava DANBLOCK Zavorne ploščice 5702764951141 takoj po plačilu
Plačajte s PayPal - hitro in varno Plačajte za DB2983582 DANBLOCK Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 5702764951141
Bančno nakazilo

Bi radi izvedeli več o DANBLOCK Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore?

Preberite Zavorne ploščice DB2983582 Pogosta vprašanja in odgovori strank !

Potrebuješ pomoč? KONTAKT

Vrsta dostave:
Zavorne obloge 5702764951141 Zanesljivo in varno dostavo z DHL
Prejeli Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 29835 iz UPS
Zavorne ploščice zanesljivo DB 2983582 dostavljena v vaš vrat, ki jih GHS

Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 7,99 €

  • 14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
    14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
  • Safe Order 200 dni za
    Varno Naročilo 200 dni
  • Varna plačila
    Varna plačila
  • Brezplačna dostava
    Brezplačna dostava
DANBLOCK DB 2983582: nadomestni deli z enakimi značilnostmi
BOSCH 0986468350
C.E.I. 584.038
C.E.I. 584.079
C.E.I. 584079
CONTINENTAL CTAM 13.0460-6015.2
CONTINENTAL CTAM 13046060152
DT Spare Parts 2129 835 008
DT Spare Parts 2129835008
DT Spare Parts 29835
DT Spare Parts 4047755220730
FEDERAL MOGUL 2983521704040274
FEDERAL MOGUL 2983522004017204
FRAS-LE 29835
HALDEX 29835
KAWE 0245 00
KAWE 024500
METELLI 2202670
MEYLE 0252906522
MEYLE 0252983521
MEYLE 025 290 6522
34,34 €* Zagotovljeno najboljša cena
PE Automotive 086.311-30
PE Automotive 08631130
ST-TEMPLIN 03.120.8700.130
ST-TEMPLIN 03.120.8700.170
ST-TEMPLIN 031208700130
ST-TEMPLIN 8700.13
ST-TEMPLIN 870013
TEXTAR 2983503
TEXTAR 2983570
TEXTAR 2983571
TEXTAR 2983572
TEXTAR 2983506
64,69 €*
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235146
WABCO 340 904 003 2
WABCO 3409040032
*Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave