DENSO DG-700 Grelna svečka 6,5V M10x1.25, kovinska żarilna svečka, 90 mm, 10 Nm
- Dolzina preko vsega [mm]: 90
- Mera navoja: M10x1.25
- Napetost [V]: 6,5
- Izvedba vzigalnih sveck: kovinska żarilna svečka
- Moment privijanjado [Nm]: 12
- Moment privijanja od [Nm]: 10
- Teza [g]: 27,7
- Verzija: Double coil
- Številka izdelka: DG-700
- Znamka: DENSO
- EAN številka: 2266180520500
- potrebno stevilo kosov: Ta lastnost je odvisna od modela avta.
- Stanje: Novo
Cena z vklj. 22 % DDV
brez vklj. stroškov dostave
Nakupujte razpoložljive ekvivalente
RIDEX 243G0074 Grelna svečka
6.5V M10x1.25, Dolzina: 89, 22 mm
MAXGEAR 66-0144 Grelna svečka
6,5V 6A M10 x 1,25, keramična żarilna svečka, Dolzina: 90 mm
Referenčna OE številka (-e) primerljiv z originalno nadomestno številko dela:
Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: DENSO Grelna svečka DG-700?
Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.
Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.
Vprašanja in odgovori
DENSO DG-700: priljubljeni članki
Bi radi izvedeli več o DENSO Žarilna svečka?
Preberite Grelna svečka DG700 Pogosta vprašanja in odgovori strank !
Potrebuješ pomoč? KONTAKT
Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 9,95 €
Vaši nazadnje ogledani izdelki
VEMO V24-81-0004 Dušilna loputa
elektronski, krmilna naprava/software se mora nauciti/posodobiti, Q+, original equipment manufacturer quality MADE IN GERMANY
GATES 4275-21586 Gibka cev hladilnika
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)