Prosim izberite ustrezno vozilo, da preverite ali je primerno
LUCAS ELECTRICAL LRA03078 Alternator za LAND ROVER FREELANDER 14V, 150A, M8 B+, L-DFM (Plug 141), Ø 50 mm za LAND ROVER FREELANDER

- Polnilni tok alternatorja[A]: 150
- Napetost [V]: 14
- Jermenica: z vekratno jermenico
- Jermenice -Ø [mm]: 50
- Stevilo reber: 5
- ID-izvedba vtikaca: L-DFM (Plug 141)
- Izvedba omrezja v kabini: za vozila s 12V omrezjem
- Sponka: M8 B+
- neto teża [kg]: 6,8
- Številka izdelka: LRA03078
- Naša cena: 207,86 €
- Znamka: LUCAS ELECTRICAL
- EAN številka: 5708279180601
- letnik od: Ta lastnost je odvisna od modela avta.
- Stanje: Prenovljeni
Cena z vklj. 22 % DDV
Nakupujte razpoložljive ekvivalente




Referenčna OE številka (-e) primerljiv z originalno nadomestno številko dela:

Izdelki v kategoriji Alternator LUCAS ELECTRICAL LRA03078 združljivi z naslednjimi priljubljenimi avtomobili
Modeli avtomobilov | Land Rover Freelander 1; Land Rover Freelander Cabrio |
Motorji | 2.0 Td4 4x4; 2.0 TD4 4x4 |
Moč motorja (konjska moč) | 109-112 KM |
Moč (kilovati) | 80-82 kW |
Leto izdelave | 2000-2006 |
Številka izdelka proizvajalca | LRA03078 |
Številka(-e) dela(-ov) OE | YLE500170 |
Alternator LUCAS ELECTRICAL LRA03078 : Mnenja in ocena
Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: LUCAS ELECTRICAL Alternator LRA03078?
Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.
Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.
Vprašanja in odgovori
LUCAS ELECTRICAL LRA03078: priljubljeni članki
Bi radi izvedeli več o LUCAS ELECTRICAL Alternator?
Preberite Alternator LRA03078 Pogosta vprašanja in odgovori strank !
Potrebuješ pomoč? KONTAKT
Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 9,95 €
Vaši nazadnje ogledani izdelki
