• TRGOVINA
  • CLUB
Preizkusite premium račun
0
Moja garaža
Dodajanje vozila
0
Izdelki #43-3838
0,00 €
Prosimo, da za nakup izdelek dodate v košarico.
Tako boste lahko kupili izdelek, ki je združljiv z vašim vozilom.
NE MORETE NAJTI SVOJEGA AVTA V KATALOGU?

MINTEX MDB3101 Zavorne ploščice ni predpripravljen za opozorilnik obrabe

Številka izdelka: MDB3101 EAN: 5028740809085
Oddaj oceno
Opis
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Opozorilni kontakt obrabe: ni predpripravljen za opozorilnik obrabe
  • Zavorni sistem: Teves
  • Debelina[mm]: 16,4
  • Visina1[mm]: 61,2
  • Visina2[mm]: 56,2
  • Sirina[mm]: 123,2
  • WVA-stevilka: 25009
  • Teža [kg]: 1,05
  • st.izdelka priporocenega pribora: MBA1755
  • upostevati informacijo o montazi
  • Dolzina pakiranja [cm]: 12,5
  • Sirina pakiranja [cm]: 8,1
  • Visina pakiranja[cm]: 8
  • Številka izdelka: MDB3101
  • Naša cena: 44,66 €
  • Znamka: MINTEX
  • EAN številka: 5028740809085
  • Vgradnja stran: Ta lastnost je odvisna od modela avta.
  • Stanje: Novo
Uporabniške številke: MINTEX 25009, MINTEX 25011, MINTEX 8996D1761
Na zalogi
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

74,87 € -40%
44,66 €

Cena z vklj. 22 % DDV

brez vklj. stroškov dostave

Dodajte na seznam želja
Autodoc Plus za MINTEX 25009
Izvedite več
Združljivost z osebnimi vozili
MINTEX 3Q0698451 Zavorne ploščice

Popolnoma enakovredni izdelki

-50%
RIDEX 402B0674 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Opozorilni kontakt obrabe: brez opozorilnega kontakta obrabe
  • Material: Low-Metallic
  • Debelina[mm]: 16
  • Visina[mm]: 56,2
  • Visina2[mm]: 61
  • Sirina[mm]: 123
  • Sirina 1 [mm: 123
  • WVA-stevilka: 25009, 25011
  • Teža [kg]: 1,021
  • Številka izdelka: 402B0674
  • Naša cena: 19,20 €
  • Znamka: RIDEX
  • EAN številka: 4059191141425
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
RIDEX 402B0674 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 402B0674
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

39,00 €
19,20 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
ABE C2W034ABE Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Opozorilni kontakt obrabe: ni predpripravljen za opozorilnik obrabe
  • Zavorni sistem: ATE
  • Debelina[mm]: 16,4
  • Visina1[mm]: 61,2
  • Visina[mm]: 61,2
  • Visina2[mm]: 56,2
  • Sirina[mm]: 123
  • Številka izdelka: C2W034ABE
  • Naša cena: 19,40 €
  • Znamka: ABE
  • EAN številka: 5900427194366
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
ABE C2W034ABE Zavorne ploščice
Številka izdelka: C2W034ABE
19,40 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
DELPHI LP2697 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Opozorilni kontakt obrabe: ni predpripravljen za opozorilnik obrabe
  • Dopolnilni izdelek / dopolnilna informacija: brez pribora
  • Zavorni sistem: Continental
  • Visina1[mm]: 56,2
  • Visina2[mm]: 61,2
  • Sirina2 [mm]: 123,3
  • Sirina 1 [mm: 123,3
  • Debelina1 [mm]: 15,9
  • Debelina 2 [mm]: 15,9
  • WVA-stevilka: 25009 25011
  • Kontrolna oznaka: E9 90R-02A0825 / 3924
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: s anti deformacijsko plocevino
  • Koda FMSI: D1761-8996
  • material torne obloge: Low-Metallic
  • Številka izdelka: LP2697
  • Naša cena: 21,57 €
  • Znamka: DELPHI
  • EAN številka: 5012759510384
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
DELPHI 25009 Zavorne ploščice
Številka izdelka: LP2697
21,57 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
-70%
METZGER 1170470 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Opozorilni kontakt obrabe: brez opozorilnega kontakta obrabe
  • Zavorni sistem: ATE
  • Debelina[mm]: 16,1
  • Visina1[mm]: 56,3
  • Visina2[mm]: 61,3
  • Sirina[mm]: 123
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: s anti deformacijsko plocevino
  • st.izdelka priporocenega pribora: 109-1755
  • v skladu s ECE standardi: R90
  • Številka izdelka: 1170470
  • Naša cena: 22,40 €
  • Znamka: METZGER
  • EAN številka: 4250032671600
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
METZGER 25008 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 1170470
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

75,92 €
22,40 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
JURID 573409J Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Opozorilni kontakt obrabe: ni predpripravljen za opozorilnik obrabe
  • Zavorni sistem: ATE
  • Debelina[mm]: 16,4
  • Visina1[mm]: 56,1
  • Visina[mm]: 56,1
  • Sirina[mm]: 123
  • WVA-stevilka: 25008, 25010
  • Kontrolna oznaka: R90 Homologated
  • Teža [kg]: 1,11
  • Vrsta posode: żkatla
  • Dolzina pakiranja [cm]: 16,8
  • Sirina pakiranja [cm]: 12,7
  • Visina pakiranja[cm]: 4,7
  • carinska żtevilka: 87083091
  • Številka izdelka: 573409J
  • Naša cena: 23,68 €
  • Znamka: JURID
  • EAN številka: 3306437237239
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
JURID 25008 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 573409J
23,68 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
-73%
FEBI BILSTEIN 16995 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Dolzina [mm]: 123,2
  • Sirina[mm]: 61,4, 56,3
  • Debelina1 [mm]: 15,9
  • Kontrolna oznaka: ECE R90 Approved
  • Teža [kg]: 1,055
  • za OE-stevilko(st. prve vgradnje): 8V0 698 451 B
  • Številka izdelka: 16995
  • Naša cena: 23,97 €
  • Znamka: FEBI BILSTEIN
  • EAN številka: 4027816169956
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
FEBI BILSTEIN D1761-8990 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 16995
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

90,00 €
23,97 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
Autodoc spletna delavnica Sami opravite popravilo avtomobila
Kako zamenjati zadaj zavorne ploščice na VW PASSAT B7 Sedan [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorne ploščice na VW GOLF 7 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorne ploščice na VW GOLF 7 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorne ploščice na VW CADDY 3 Van [VIDEO VODNIK AUTODOC]

Zavorne ploščice Vodič/Priročnik po korakih za popravilo in zamenjavo

Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: MINTEX Zavorne ploščice MDB3101?

Prosimo, ocenite izdelek

Dodajte fotografije ali videe svoji oceni
Dodajte datoteke
3
Oddaj oceno
0 zvezdicami 5 zvezdicami
Kako se izračuna ocena z zvezdicami

Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.

Kako preverjamo recenzije

Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.

Vprašanja in odgovori strank

0 Vprašanja
Vprašanja o MINTEX Zavorne obloge MDB3101?
Če imate še dodatna vprašanja o izdelku ali, če želite podrobne informacije o izdelku. Lahko stopite v stik z nami neposredno tukaj!
Da bi se vprašati, prosimo, izpolnite vsa potrebna polja!
Prosimo, vnesite svojo identifikacijsko številko vozila (VIN), da lahko hitreje obdelamo vašo poizvedbo

Priljubljene objave

Načini plačila:
Mastercard Načini plačila kreditna karta za 25011 MINTEX Zavorne obloge MDB3101
Hitro in enostavno Plačajte z Visa MINTEX Zavorne ploščice 25009, 25011
Dostava MINTEX Zavorne ploščice 5028740809085 takoj po plačilu
Plačajte s PayPal - hitro in varno Plačajte za 8996D1761 MINTEX Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 5028740809085
Bančno nakazilo

Bi radi izvedeli več o MINTEX Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore?

Preberite Zavorne ploščice MDB3101 Pogosta vprašanja in odgovori strank !

Potrebuješ pomoč? KONTAKT

Vrsta dostave:
Zavorne obloge 5028740809085 Zanesljivo in varno dostavo z DHL
Prejeli Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 25009, 25011 iz UPS
Zavorne ploščice zanesljivo MDB3101 dostavljena v vaš vrat, ki jih GHS

Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 9,95 €

  • 14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
    14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
  • Safe Order 200 dni za
    Varno Naročilo 200 dni
  • Varna plačila
    Varna plačila
  • Brezplačna dostava
    Brezplačna dostava
MINTEX MDB3101: nadomestni deli z enakimi značilnostmi
A.B.S. 37965OE
A.B.S. 37965
35,79 €*
AKRON-MALÒ 1051178
ATE 13046072942
ATE 13047072942
BOSCH 0986494658
BOSCH 0986495346
BRECK 250090070400
EUROBRAKE 55022247116
EUROREPAR 1635143780
EUROREPAR 1639369480
EUROREPAR 1681162280
HELLA PAGID 355020261
ICER 182098
KAWE 151610
LPR 05P2104
31,10 €*
MAGNETI MARELLI 363700201977
MAPCO 6675
31,40 €*
MASTER-SPORT GERMANY 13046072942NSETMS
MAXGEAR 193598
METELLI 2209810
MEYLE 0252500916
MEYLE 0252500916PD
NK 2247116
OPTIMAL 12629
REMSA 151610
RIDEX 402B0674
ROADHOUSE 2151610
STELLOX 000421BSX
SWAG 30916995
TEXTAR 2500904
TEXTAR 2500901
42,25 €*
VALEO 302444
22,39 €* Zagotovljeno najboljša cena
VALEO 601329
31,03 €*
ZIMMERMANN 250091651
*Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave