Žal ta izdelek ni primeren za vaš avto. Prosimo, oglejte si podobne izdelke.
RIDEX REMAN 4G0211R Alternator 12V, 100A, B+(M6),S,IG,DFM,L, B+(M6)/IG/S/L/M, brez vakumske crpalke, Ø 60 mm za TOYOTA PREVIA / ESTIMA, AVENSIS, CAMRY
- Polnilni tok alternatorja[A]: 100
- Napetost [V]: 12
- Jermenica: z vekratno jermenico
- Nazivna napetost[V]: 14
- Jermenice -Ø [mm]: 60
- Stevilo zlebov: 7
- ID-izvedba vtikaca: B+(M6) / IG / S / L / M
- Izvedba omrezja v kabini: za vozila s 12V omrezjem
- Smer vrtenja: Vrtenje v smeri urinega kazalca
- Izvedba alternatorja: brez vakumske crpalke
- Način pritrditve: Tritočkovna pritrditev
- Sponka: B+(M6),S,IG,DFM,L
- Premer izvrtine 1 [mm]: 11
- Stevilo pritrdilnih vrtin: 3
- Stevilo navojnih lukenj: 2
- Mera navoja: M10x1,25
- oddaljenost od jermenice do altzernatorja [mm]: 35,5
- Mera navoja 1: M8
- Številka izdelka: 4G0211R
- Naša cena: 104,87 €
- Znamka: RIDEX REMAN
- EAN številka: 4064138197403
- Stanje: Prenovljeni
Cena z vklj. 22 % DDV
brez vklj. stroškov dostave
Referenčna OE številka (-e) primerljiv z originalno nadomestno številko dela:

Izdelki v kategoriji Alternator RIDEX REMAN 4G0211R združljivi z naslednjimi priljubljenimi avtomobili
Modeli avtomobilov | Toyota Avensis t25 Wagon; Toyota Avensis t25 Sedan; Toyota Avensis T25; Camry V Sedan ( V3 ) |
Motorji | 2.4 VVT-i; 2.0 VVT-i; 2.4 |
Moč motorja (konjska moč) | 147-170 KM |
Moč (kilovati) | 108-125 kW |
Leto izdelave | 2001-2008 |
Številka izdelka proizvajalca | 4G0211R |
Številka(-e) dela(-ov) OE | 27060 0H070, 27060 0H080 |
Alternator RIDEX REMAN 4G0211R : Mnenja in ocena
Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: RIDEX REMAN Alternator 4G0211R?
Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.
Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.
Vprašanja in odgovori
RIDEX REMAN 4G0211R: priljubljeni članki
Bi radi izvedeli več o RIDEX REMAN Alternator?
Preberite Alternator 4G0211R Pogosta vprašanja in odgovori strank !
Potrebuješ pomoč? KONTAKT
Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 9,95 €