• TRGOVINA
  • CLUB
Preizkusite premium račun
0
Moja garaža
Dodajanje vozila
0
Izdelki #31-6333
0,00 €
Prosimo, da za nakup izdelek dodate v košarico.
Tako boste lahko kupili izdelek, ki je združljiv z vašim vozilom.
NE MORETE NAJTI SVOJEGA AVTA V KATALOGU?

TEXTAR 2355402 Zavorne ploščice ni predpripravljen za opozorilnik obrabe, s vijaki za sedlo kolutne zavore, s priborom

Številka izdelka: 2355402 EAN: 4019722265587
Mnenja - 31
Opis
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Opozorilni kontakt obrabe: ni predpripravljen za opozorilnik obrabe
  • Dopolnilni izdelek / dopolnilna informacija: s priborom
  • Zavorni sistem: Lucas
  • Debelina[mm]: 17,2
  • Visina[mm]: 53
  • Sirina[mm]: 87
  • WVA-stevilka: 23554
  • Teža [kg]: 1
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: s vijaki za sedlo kolutne zavore
  • upostevati informacijo o montazi
  • Dolzina pakiranja [cm]: 9,5
  • Sirina pakiranja [cm]: 8,2
  • Visina pakiranja[cm]: 7,3
  • Številka izdelka: 2355402
  • Naša cena: 25,35 €
  • Znamka: TEXTAR
  • EAN številka: 4019722265587
  • Vgradnja stran: Ta lastnost je odvisna od modela avta.
  • Stanje: Novo
Uporabniške številke: TEXTAR 23554, TEXTAR 20961, TEXTAR 23554 172 1 4, TEXTAR 7234D340, TEXTAR 7335D340, TEXTAR 7773D894, TEXTAR 7920D1017
Na zalogi
25,35 €

Cena z vklj. 22 % DDV

brez vklj. stroškov dostave

Dodajte na seznam želja
Autodoc Plus za TEXTAR 23554
Izvedite več
Številka ОЕ

Referenčna OE številka (-e) primerljiv z originalno nadomestno številko dela:

TEXTAR 1K0698451J Zavorne ploščice

Popolnoma enakovredni izdelki

LPR 05P868 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Zavorni sistem: TRW
  • Debelina[mm]: 17
  • Visina[mm]: 52,9
  • Sirina[mm]: 87
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: z vijaki
  • Številka izdelka: 05P868
  • Naša cena: 13,26 €
  • Znamka: LPR
  • EAN številka: 8032532089378
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
LPR 05P868 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 05P868
13,26 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
LPR 05P634 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Zavorni sistem: TRW
  • Debelina[mm]: 17
  • Visina[mm]: 52,9
  • Sirina[mm]: 87
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: z vijaki
  • Številka izdelka: 05P634
  • Naša cena: 13,69 €
  • Znamka: LPR
  • EAN številka: 8032532059067
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
LPR 05P634 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 05P634
13,69 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
REMSA 0263.05 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Dopolnilni izdelek / dopolnilna informacija: s priborom, s vzmetjo
  • Zavorni sistem: Girling
  • Debelina[mm]: 17
  • Dolzina [mm]: 87
  • Visina[mm]: 52,9
  • Teža [kg]: 0,856
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: s lepilnio folijo, z vijaki
  • Številka izdelka: 0263.05
  • Naša cena: 15,05 €
  • Znamka: REMSA
  • EAN številka: 8427975011176
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
REMSA PCA026305 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 0263.05
15,05 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
JURID 573032J Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Opozorilni kontakt obrabe: ni predpripravljen za opozorilnik obrabe
  • Dopolnilni izdelek / dopolnilna informacija: s priborom
  • Zavorni sistem: TRW
  • Debelina[mm]: 17
  • Visina1[mm]: 53
  • Visina[mm]: 53
  • Sirina[mm]: 87
  • WVA-stevilka: 20960
  • Kontrolna oznaka: R90 Homologated
  • Teža [kg]: 0,84
  • Vrsta posode: żkatla
  • Dolzina pakiranja [cm]: 16,8
  • Sirina pakiranja [cm]: 12,7
  • Visina pakiranja[cm]: 4,7
  • stevilo navojnih vijakov: 4
  • Številka izdelka: 573032J
  • Naša cena: 15,30 €
  • Znamka: JURID
  • EAN številka: 3306437001090
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
JURID 20960 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 573032J
15,30 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
KRAFT 6010040 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Zavorni sistem: Girling
  • Visina[mm]: 56,0
  • Sirina[mm]: 87,6
  • Kontrolna oznaka: ECE R-90
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 17,2
  • Proizvodnja stevilka: 6010040
  • Številka izdelka: 6010040
  • Naša cena: 15,42 €
  • Znamka: KRAFT
  • EAN številka: 5900427194151
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
KRAFT 6010040 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 6010040
15,42 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
ABE C2W001ABE Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Opozorilni kontakt obrabe: ni predpripravljen za opozorilnik obrabe
  • Dopolnilni izdelek / dopolnilna informacija: s priborom
  • Zavorni sistem: GIRLING, LUCAS
  • Debelina[mm]: 17
  • Visina[mm]: 52,9
  • Sirina[mm]: 87
  • Številka izdelka: C2W001ABE
  • Naša cena: 16,49 €
  • Znamka: ABE
  • EAN številka: 5900427194151
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
ABE C2W001ABE Zavorne ploščice
Številka izdelka: C2W001ABE
16,49 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
Autodoc spletna delavnica Sami opravite popravilo avtomobila
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na VW PASSAT B6 (3C5) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorni diski in zavorne ploščice na VW GOLF 5 VODIČ | AUTODOC
Kako zamenjati zadnje zavorne ploščice na VW GOLF 5 (1K1) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na VW GOLF 4 (1J1) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na VW GOLF 6 (5K1) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na AUDI A4 B6 (8E5) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na VW PASSAT 5 (B5) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnje zavorne ploščice na VW TOURAN 1 MPV [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorni diski in zadnje zavorne ploščice na AUDI A4 B7 AVANT [VODIČ]
Kako zamenjati prednje zavorne diske in prednje zavorne ploščice na AUDI A4 B7 AVANT [VODIČ]
Kako zamenjati zadnje zavorne ploščice na AUDI A6 2 (C6) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnje zavorne ploščice na AUDI A3 1 (8L1) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorni diski in zadnje zavorne ploščice na AUDI A4 B6 [VODIČ]
Kako zamenjati sprednje zavorne ploščice na VW GOLF 5 [VODIČ]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na VW PASSAT 5 (B5) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na AUDI A6 (C6) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na VW GOLF 6 (5K1) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na VW GOLF 4 (1J1) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorni diski in zadnje zavorne ploščice na AUDI A4 B5 [VODIČ]
Kako zamenjati zadaj zavorne ploščice na VW PASSAT B7 Sedan [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorne ploščice na VW GOLF 7 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na PEUGEOT 307 (3H) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na VW TOURAN 1 (1T1, 1T2) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na VW POLO 4 (9N) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na CITROEN XSARA PICASSO (N68) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na CITROEN C3 1 (FC, FN) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na OCTAVIA (1Z5) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na AUDI A3 2 (8PA) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorne ploščice na CITROËN BERLINGO M [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na PEUGEOT 207 [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na PEUGEOT 206 1 (2D) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorni diski in zadnje zavorne ploščice na AUDI 80 B4 [VODIČ]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na AUDI A4 (B7) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednji zavorni diski in sprednje zavorne ploščice na AUDI A4 B5 [VODIČ]
Kako zamenjati spredaj zavorne ploščice na VW PASSAT B7 Sedan [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorne ploščice na VW POLO 6n1 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na VW PASSAT B6 (3C5) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na PEUGEOT 208 1 (CA_,CC_) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na VW TOURAN 1 (1T1, 1T2) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na VW TRANSPORTER 4 (T4) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na PEUGEOT 307 SW [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorne ploščice na VW LUPO 6x1 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na SKODA FABIA 1 (6Y5) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na OCTAVIA 1Z5 [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorne ploščice na SEAT LEON 1P1 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na AUDI A3 2 (8PA) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednji zavorne ploščice na AUDI A3 1 (8L1) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na PEUGEOT 207 [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorne ploščice na SEAT LEON 1M1 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na VW GOLF 5 (1K1) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorne ploščice na AUDI A6 C5 Avant [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na SEAT IBIZA 3 6L [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorne ploščice na VW SHARAN 1 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorne ploščice na SEAT LEON 1P1 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na AUDI A4 B6 (8E5) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednji zavorne ploščice na VW TOURAN 1 (1T3) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na VW POLO 5 (612) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorne ploščice na VW CADDY 3 Van [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorne ploščice na AUDI A4 B5 Sedan [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorne ploščice na AUDI A4 B5 Sedan [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na AUDI A4 B7 Sedan [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorne ploščice na SEAT LEON 1M1 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorne ploščice na VW CADDY 3 Van [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorne ploščice na AUDI A6 C5 Avant [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorne ploščice na VW SHARAN 1 [VIDEO VODNIK AUTODOC]

Zavorne ploščice Vodič/Priročnik po korakih za popravilo in zamenjavo

Zavorne ploščice TEXTAR 2355402 : Mnenja in ocena

Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: TEXTAR Zavorne ploščice 2355402?

Prosimo, ocenite izdelek

Dodajte fotografije ali videe svoji oceni
Dodajte datoteke
4
Ta artikel je ocenilo 31 strank
0 zvezdicami 5 zvezdicami
Kako se izračuna ocena z zvezdicami

Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.

Kako preverjamo recenzije

Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.

Vprašanja in odgovori strank

0 Vprašanja
Vprašanja o TEXTAR Zavorne obloge 2355402?
Če imate še dodatna vprašanja o izdelku ali, če želite podrobne informacije o izdelku. Lahko stopite v stik z nami neposredno tukaj!
Da bi se vprašati, prosimo, izpolnite vsa potrebna polja!
Prosimo, vnesite svojo identifikacijsko številko vozila (VIN), da lahko hitreje obdelamo vašo poizvedbo

Priljubljene objave

Načini plačila:
Mastercard Načini plačila kreditna karta za 20961 TEXTAR Zavorne obloge 2355402
Hitro in enostavno Plačajte z Visa TEXTAR Zavorne ploščice 23554, 20961
Dostava TEXTAR Zavorne ploščice 4019722265587 takoj po plačilu
Plačajte s PayPal - hitro in varno Plačajte za 23554 172 1 4 TEXTAR Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4019722265587
Bančno nakazilo

Bi radi izvedeli več o TEXTAR Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore?

Preberite Zavorne ploščice 2355402 Pogosta vprašanja in odgovori strank !

Potrebuješ pomoč? KONTAKT

Vrsta dostave:
Zavorne obloge 4019722265587 Zanesljivo in varno dostavo z DHL
Prejeli Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 23554, 20961 iz UPS
Zavorne ploščice zanesljivo 2355402 dostavljena v vaš vrat, ki jih GHS

Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 9,95 €

  • 14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
    14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
  • Safe Order 200 dni za
    Varno Naročilo 200 dni
  • Varna plačila
    Varna plačila
  • Brezplačna dostava
    Brezplačna dostava
TEXTAR 2355402: nadomestni deli z enakimi značilnostmi
AKRON-MALÒ 1050074
AKRON-MALÒ 1050308
ATE 13046027402
ATE 13047028202
ATE 13047028942
BOSCH 0986424751
BOSCH 0986461769
BOSCH 0986494516
BOSCH 0986494596
BOSCH 0986494923
EUROREPAR 1609252880
EUROREPAR 1619790680
EUROREPAR 1681240680
FEBEST 0301-CMR
FEBEST 0301CMR
FEBI BILSTEIN 116216
FEBI BILSTEIN 16052
KAWE 026300
KAWE 026301
KAWE 026316
LPR 05P1508
21,25 €*
LPR 05P634
13,69 €*
LPR 05P868
13,26 €* Zagotovljeno najboljša cena
MASTER-SPORT GERMANY 13046027402NSETMS
MASTER-SPORT GERMANY 13046027872NSETMS
MASTER-SPORT GERMANY 13046028942NSETMS
METZGER 1170207
METZGER 026301
MEYLE 0252096117
OPTIMAL 10066
REMSA 026300
RHIAG 00047
RHIAG 00047
TRUSTING 1021
TRUSTING 1025
eicher 101440329
fri.tech. 1021
fri.tech. 1025
*Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave