• TRGOVINA
  • CLUB
Preizkusite premium račun
0
Moja garaža
Dodajanje vozila
0
Izdelki #23-8081
0,00 €
Prosimo, da za nakup izdelek dodate v košarico.
Tako boste lahko kupili izdelek, ki je združljiv z vašim vozilom.
NE MORETE NAJTI SVOJEGA AVTA V KATALOGU?

TEXTAR PRO 92160103 Zavorni kolut 300x12mm, 05/06x112, polno, prevlecen (premaz)

Številka izdelka: 92160103 EAN: 4019722405549
Mnenja - 6
Opis
  • Družina izdelkov: TEXTAR PRO
  • Premer[mm]: 300
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Povrsina: prevlecen (premaz)
  • Visina[mm]: 36,2
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 12
  • Premer centriranja [mm]: 68
  • Slika vrtin / stevilo lukenj: 05 / 06
  • Ø izvrtine kolesnega sornika [mm]: 15,3
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 112
  • Najmanjsa debelina[mm]: 10
  • Notranji premer[mm]: 169
  • Teža [kg]: 5,3
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: brez pesta koles, brez kolesnega lezaja, brez sornika za pritrditev kolesa
  • Dolzina pakiranja [cm]: 31,3
  • Sirina pakiranja [cm]: 31,3
  • Visina pakiranja[cm]: 10
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 92160103
  • Znamka: TEXTAR
  • EAN številka: 4019722405549
  • Vgradnja stran: Ta lastnost je odvisna od modela avta.
  • Stanje: Novo
Uporabniške številke: TEXTAR 98200 1601 0 1 PRO
Na zalogi
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

141,58 € -60%
55,75 €
(Cena za kos)

Cena z vklj. 22 % DDV

brez vklj. stroškov dostave

Dodajte na seznam želja
Autodoc Plus za TEXTAR 98200 1601 0 1 PRO
Izvedite več
Združljivost z osebnimi vozili
TEXTAR 8K0615601B Zavorni kolut

Popolnoma enakovredni izdelki

-32%
RIDEX 82B0252 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Premer[mm]: 300
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Povrsina: ne lakiran
  • Visina[mm]: 36
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 12,00
  • Premer centriranja [mm]: 68
  • Slika vrtin / stevilo lukenj: 5 / 6
  • Najmanjsa debelina[mm]: 10
  • Notranji premer[mm]: 169
  • Moment privijanja [Nm]: 120
  • Vrtina, premer valja-Ø [mm]: 15,3
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: brez vijakov
  • uporabno za vozila do letnika: 2016 / 11
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 82B0252
  • Znamka: RIDEX
  • EAN številka: 4059191314751
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
RIDEX 82B0252 Zavorni kolut
Številka izdelka: 82B0252
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

56,08 €
37,67 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
-71%
METZGER 6110125 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Premer[mm]: 300
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Povrsina: lakiran, Križasta politura
  • Visina[mm]: 36,3
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 11,8
  • Premer centriranja [mm]: 68
  • Stevilo lukenj: 5
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 112
  • Najmanjsa debelina[mm]: 10
  • Notranji premer[mm]: 153,8
  • st.izdelka priporocenega pribora: 6115077, 6115078
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 6110125
  • Znamka: METZGER
  • EAN številka: 4250032639235
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
METZGER 6110125 Zavorni kolut
Številka izdelka: 6110125
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

127,58 €
36,37 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
-67%
CHAMPION 562505CH Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Premer[mm]: 300
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Visina[mm]: 36,4
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 12
  • Premer centriranja [mm]: 68
  • Stevilo lukenj: 5
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 112
  • Najmanjsa debelina[mm]: 10
  • Teža [kg]: 10,86
  • Moment privijanja [Nm]: 120
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: brez vijakov
  • Vrsta posode: żkatla
  • Dolzina pakiranja [cm]: 29,3
  • Sirina pakiranja [cm]: 29,3
  • Visina pakiranja[cm]: 12,8
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 562505CH
  • Znamka: CHAMPION
  • EAN številka: 4060426067083
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
CHAMPION 562505CH Zavorni kolut
Številka izdelka: 562505CH
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

115,96 €
37,78 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
BLUE PRINT ADV184303 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Premer[mm]: 300
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Povrsina: prevlecen (premaz)
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 12
  • Premer centriranja [mm]: 68
  • Stevilo lukenj platisca: 5
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 112
  • Debelina[mm]: 36
  • Najmanjsa debelina[mm]: 10
  • Teža [kg]: 5,150
  • Stevilo pritrdilnih vrtin: 1
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: ADV184303
  • Znamka: BLUE PRINT
  • EAN številka: 5050063006285
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
BLUE PRINT ADV184303 Zavorni kolut
Številka izdelka: ADV184303
38,04 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
-72%
FEBI BILSTEIN 36463 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Premer[mm]: 300
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Povrsina: prevlecen (premaz)
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 12
  • Premer centriranja [mm]: 68
  • Stevilo lukenj platisca: 5
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 112
  • Debelina[mm]: 36,2
  • Najmanjsa debelina[mm]: 10
  • Teža [kg]: 5,150
  • Stevilo pritrdilnih vrtin: 1
  • Upostevati servisne informacije
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 36463
  • Znamka: FEBI BILSTEIN
  • EAN številka: 4027816364634
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
FEBI BILSTEIN 36463 Zavorni kolut
Številka izdelka: 36463
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

138,00 €
38,05 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
VALEO 672543 Zavorni kolut poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Premer[mm]: 300
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: polno
  • Povrsina: prevlecen (premaz)
  • Visina[mm]: 36,2
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 12
  • Premer centriranja [mm]: 68
  • Stevilo lukenj platisca: 5
  • Najmanjsa debelina[mm]: 10
  • Teža [kg]: 10,79
  • Stevilo pritrdilnih vrtin: 1
  • Prevrtani: ne
  • Številka izdelka: 672543
  • Znamka: VALEO
  • EAN številka: 3276426725439
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
VALEO 672543 Zavorni kolut
Številka izdelka: 672543
38,33 €
(Cena za kos)
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
Autodoc spletna delavnica Sami opravite popravilo avtomobila
Kako zamenjati zadnji zavorni diski na AUDI A4 B8 Sedan [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorni diski na Audi A4 B8 Sedan [VODIČ AUTODOC]

Zavorni kolut Vodič/Priročnik po korakih za popravilo in zamenjavo

Zavorni kolut TEXTAR 92160103 : Mnenja in ocena

Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: TEXTAR Zavorni kolut 92160103?

Prosimo, ocenite izdelek

Dodajte fotografije ali videe svoji oceni
Dodajte datoteke
4
Ta artikel je ocenilo 6 strank
0 zvezdicami 5 zvezdicami
Kako se izračuna ocena z zvezdicami

Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.

Kako preverjamo recenzije

Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.

Vprašanja in odgovori strank

0 Vprašanja
Vprašanja o TEXTAR Zavorni diski 92160103?
Če imate še dodatna vprašanja o izdelku ali, če želite podrobne informacije o izdelku. Lahko stopite v stik z nami neposredno tukaj!
Da bi se vprašati, prosimo, izpolnite vsa potrebna polja!
Prosimo, vnesite svojo identifikacijsko številko vozila (VIN), da lahko hitreje obdelamo vašo poizvedbo

Priljubljene objave

Načini plačila:
Mastercard Načini plačila kreditna karta za 92160103 TEXTAR Zavorni kolut 92160103
Hitro in enostavno Plačajte z Visa TEXTAR Zavorni koluti 98200 1601 0 1 PRO
Dostava TEXTAR Zavorni kolut 4019722405549 takoj po plačilu
Plačajte s PayPal - hitro in varno Plačajte za 98200 1601 0 1 PRO TEXTAR Zavorni diski 4019722405549
Bančno nakazilo

Bi radi izvedeli več o TEXTAR Zavorni koluti?

Preberite Zavorni kolut 92160103 Pogosta vprašanja in odgovori strank !

Potrebuješ pomoč? KONTAKT

Vrsta dostave:
Zavorni diski 4019722405549 Zanesljivo in varno dostavo z DHL
Prejeli Zavorni koluti 98200 1601 0 1 PRO iz UPS
Zavorni disk zanesljivo 92160103 dostavljena v vaš vrat, ki jih GHS

Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 9,95 €

  • 14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
    14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
  • Safe Order 200 dni za
    Varno Naročilo 200 dni
  • Varna plačila
    Varna plačila
  • Brezplačna dostava
    Brezplačna dostava
TEXTAR 92160103: nadomestni deli z enakimi značilnostmi
A.B.S. 08A75911
A.B.S. 17778OE
AKRON-MALÒ 1110058
ALANKO 10304314
ATE 24011201781
ATE 24031201781
ATE 412178
BENDIX 521450
BENDIX 562505BC
BOSCH 0986479382
BREMBO 08A75910
BREMBO 59E11525
CAR 1421311
CHAMPION 562505CH
37,78 €* Zagotovljeno najboljša cena
E.T.F. 191118
EUROBRAKE 58152047129
EUROBRAKE 58153147129
EUROREPAR 1622805980
EUROREPAR 1684245780
HELLA PAGID 355113921
HELLA PAGID 355124121
MEYLE 1155230042PD
MEYLE 1155231119
NK 2047129
NK 3147129
PAGID 54601
PILENGA 5881
STELLOX 60201645KSX
STELLOX 60201645SX
SWAG 30936463
TOPRAN 113011
VALEO 197126
VALEO 297126
ZIMMERMANN 100333320
ZIMMERMANN 100333370
ZIMMERMANN 100333375
sbs 18152047129
*Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave