• TRGOVINA
  • CLUB
Preizkusite premium račun
0
Moja garaža
Dodajanje vozila
0
Izdelki #86-2222
0,00 €
Prosimo, da za nakup izdelek dodate v košarico.
Tako boste lahko kupili izdelek, ki je združljiv z vašim vozilom.
NE MORETE NAJTI SVOJEGA AVTA V KATALOGU?

TRW COTEC GDB1550 Zavorne ploščice vkl. opozorilni kontakt obrabe

Številka izdelka: GDB1550 EAN: 3322937334384
Mnenja - 47
Opis
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Družina izdelkov: TRW COTEC
  • Opozorilni kontakt obrabe: vkl. opozorilni kontakt obrabe
  • Debelina[mm]: 20,3
  • Število prikazov obrabe [na os]: 1
  • Dolzina [mm]: 155,2, 156,4
  • Visina1[mm]: 71,4
  • Visina2[mm]: 66
  • Kontrolna oznaka: E9 90R - 01107 / 751
  • Omejitev proizvajalca: ATE
  • Dolzina opozorilnega kontakta [mm]: 155
  • Zavorna naprava: ni za karbonsko keramič zavorne kolute, samo s povezavo z jeklenim zavornim kolutom
  • st.izdelka priporocenega pribora: ST1657
  • Upostevati tehnicne podatke
  • Številka izdelka: GDB1550
  • Naša cena: 37,26 €
  • Znamka: TRW
  • EAN številka: 3322937334384
  • Vgradnja stran: Ta lastnost je odvisna od modela avta.
  • Stanje: Novo
Uporabniške številke: TRW 23587, TRW 23588, TRW 23589
Na zalogi
37,26 €

Cena z vklj. 22 % DDV

brez vklj. stroškov dostave

Dodajte na seznam želja
Autodoc Plus za TRW 23587
Izvedite več
Združljivost z osebnimi vozili
TRW 5K0 698 151 Zavorne ploščice

Popolnoma enakovredni izdelki

-35%
RIDEX 402B0009 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Opozorilni kontakt obrabe: vkl. opozorilni kontakt obrabe, z integriranim opozorilnim kontaktom obrabe
  • Število prikazov obrabe [na os]: 1
  • Visina1[mm]: 66,1
  • Visina2[mm]: 71,4
  • Sirina2 [mm]: 156,4
  • Sirina 1 [mm: 155,15
  • Debelina1 [mm]: 20,3
  • Debelina 2 [mm]: 20,3
  • WVA-stevilka: 23587
  • Teža [kg]: 2,12
  • Velikost platisc [Zoll]: 15
  • Dolzina vodnika[mm]: 155
  • v skladu s ECE standardi: ECE-R90
  • Številka izdelka: 402B0009
  • Naša cena: 22,13 €
  • Znamka: RIDEX
  • EAN številka: 4059191313211
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
RIDEX 402B0009 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 402B0009
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

34,12 €
22,13 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
METZGER 1170007 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Opozorilni kontakt obrabe: z integriranim senzorjem za obrabo
  • Zavorni sistem: Teves
  • Debelina[mm]: 20
  • Visina[mm]: 66
  • Visina2[mm]: 71,5
  • Sirina2 [mm]: 156,4
  • Sirina 1 [mm: 155,2
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: s anti deformacijsko plocevino
  • st.izdelka priporocenega pribora: 109-1678, 113-1306X
  • v skladu s ECE standardi: R90
  • Številka izdelka: 1170007
  • Naša cena: 22,35 €
  • Znamka: METZGER
  • EAN številka: 4250032666972
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
METZGER 23587 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 1170007
22,35 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
BREMBO P 85 075 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Opozorilni kontakt obrabe: vkl. opozorilni kontakt obrabe
  • Dopolnilni izdelek / dopolnilna informacija: brez pribora
  • Zavorni sistem: Teves
  • Debelina[mm]: 20
  • Število prikazov obrabe [na os]: 1
  • Visina1[mm]: 66
  • Visina2[mm]: 71
  • Sirina2 [mm]: 157
  • Sirina 1 [mm: 155
  • WVA-stevilka: 23589, 23587, 23588
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: s spojko za bat
  • Dolzina opozorilnega kontakta [mm]: 145
  • Številka izdelka: P 85 075
  • Naša cena: 26,05 €
  • Znamka: BREMBO
  • EAN številka: 8020584058787
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
BREMBO 23587 Zavorne ploščice
Številka izdelka: P 85 075
26,05 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
BLUE PRINT ADV184204 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Opozorilni kontakt obrabe: vkl. opozorilni kontakt obrabe
  • Dolzina [mm]: 156, 155
  • Sirina[mm]: 71, 66
  • Debelina1 [mm]: 20
  • Kontrolna oznaka: ECE R90 Approved
  • Teža [kg]: 2,000
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: s spojko za bat
  • Številka izdelka: ADV184204
  • Naša cena: 27,77 €
  • Znamka: BLUE PRINT
  • EAN številka: 5050063004489
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
BLUE PRINT D1107ES-8212 Zavorne ploščice
Številka izdelka: ADV184204
27,77 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
FEBI BILSTEIN 16502 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Opozorilni kontakt obrabe: vkl. opozorilni kontakt obrabe
  • Dolzina [mm]: 156,4, 155,2
  • Sirina[mm]: 71,4, 66
  • Debelina1 [mm]: 20,3
  • Kontrolna oznaka: ECE R90 Approved
  • Teža [kg]: 2,000
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: s spojko za bat
  • Številka izdelka: 16502
  • Naša cena: 27,87 €
  • Znamka: FEBI BILSTEIN
  • EAN številka: 4027816165026
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
FEBI BILSTEIN D1107ES-8212 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 16502
27,87 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
JURID 573128J Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Opozorilni kontakt obrabe: vkl. opozorilni kontakt obrabe
  • Dopolnilni izdelek / dopolnilna informacija: brez pribora
  • Zavorni sistem: ATE
  • Debelina[mm]: 20,3
  • Število prikazov obrabe [na os]: 1
  • Visina1[mm]: 71,4
  • Visina[mm]: 71,4
  • Sirina[mm]: 155
  • Sirina 1 [mm: 156
  • WVA-stevilka: 23589
  • Kontrolna oznaka: R90 Homologated
  • Teža [kg]: 2,25
  • Vrsta posode: żkatla
  • Dolzina pakiranja [cm]: 20,6
  • Sirina pakiranja [cm]: 12,2
  • Visina pakiranja[cm]: 7,8
  • carinska żtevilka: 87083091
  • Številka izdelka: 573128J
  • Naša cena: 28,21 €
  • Znamka: JURID
  • EAN številka: 3306437087964
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
JURID 23589 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 573128J
28,21 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
Autodoc spletna delavnica Sami opravite popravilo avtomobila
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na VW PASSAT B6 (3C5) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorni diski in zavorne ploščice na VW GOLF 5 VODIČ | AUTODOC
Kako zamenjati zadnje zavorne ploščice na VW GOLF 5 (1K1) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na VW GOLF 4 (1J1) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na VW GOLF 6 (5K1) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na AUDI A4 B6 (8E5) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na VW PASSAT 5 (B5) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnje zavorne ploščice na VW TOURAN 1 MPV [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnje zavorne ploščice na AUDI A6 2 (C6) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnje zavorne ploščice na AUDI A3 1 (8L1) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorni diski in zadnje zavorne ploščice na AUDI A4 B6 [VODIČ]
Kako zamenjati sprednje zavorne ploščice na VW GOLF 5 [VODIČ]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na VW GOLF 6 (5K1) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na VW GOLF 4 (1J1) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorne ploščice na VW PASSAT B7 Sedan [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorne ploščice na VW GOLF 7 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na VW TOURAN 1 (1T1, 1T2) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na VW POLO 4 (9N) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na OCTAVIA (1Z5) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na AUDI A3 2 (8PA) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na AUDI A4 (B7) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorne ploščice na VW PASSAT B7 Sedan [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na VW PASSAT B6 (3C5) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na VW TOURAN 1 (1T1, 1T2) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na VW TRANSPORTER 4 (T4) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na SKODA FABIA 1 (6Y5) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadnji zavorne ploščice na OCTAVIA 1Z5 [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorne ploščice na SEAT LEON 1P1 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na AUDI A3 2 (8PA) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednji zavorne ploščice na AUDI A3 1 (8L1) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorne ploščice na SEAT LEON 1M1 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na VW GOLF 5 (1K1) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorne ploščice na AUDI A6 C5 Avant [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorne ploščice na SEAT LEON 1P1 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati sprednji zavorne ploščice na VW TOURAN 1 (1T3) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati sprednjih zavorne ploščice na VW POLO 5 (612) [VODIČ AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorne ploščice na VW CADDY 3 Van [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorne ploščice na AUDI A4 B5 Sedan [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorne ploščice na SEAT LEON 1M1 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati zadaj zavorne ploščice na VW CADDY 3 Van [VIDEO VODNIK AUTODOC]

Zavorne ploščice Vodič/Priročnik po korakih za popravilo in zamenjavo

Zavorne ploščice TRW GDB1550 : Mnenja in ocena

Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: TRW Zavorne ploščice GDB1550?

Prosimo, ocenite izdelek

Dodajte fotografije ali videe svoji oceni
Dodajte datoteke
4
Ta artikel je ocenilo 47 strank
0 zvezdicami 5 zvezdicami
Kako se izračuna ocena z zvezdicami

Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.

Kako preverjamo recenzije

Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.

Vprašanja in odgovori strank

0 Vprašanja
Vprašanja o TRW Zavorne obloge GDB1550?
Če imate še dodatna vprašanja o izdelku ali, če želite podrobne informacije o izdelku. Lahko stopite v stik z nami neposredno tukaj!
Da bi se vprašati, prosimo, izpolnite vsa potrebna polja!
Prosimo, vnesite svojo identifikacijsko številko vozila (VIN), da lahko hitreje obdelamo vašo poizvedbo

Priljubljene objave

Načini plačila:
Mastercard Načini plačila kreditna karta za 23588 TRW Zavorne obloge GDB1550
Hitro in enostavno Plačajte z Visa TRW Zavorne ploščice 23587, 23588
Dostava TRW Zavorne ploščice 3322937334384 takoj po plačilu
Plačajte s PayPal - hitro in varno Plačajte za 23589 TRW Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 3322937334384
Bančno nakazilo

Bi radi izvedeli več o TRW Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore?

Preberite Zavorne ploščice GDB1550 Pogosta vprašanja in odgovori strank !

Potrebuješ pomoč? KONTAKT

Vrsta dostave:
Zavorne obloge 3322937334384 Zanesljivo in varno dostavo z DHL
Prejeli Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 23587, 23588 iz UPS
Zavorne ploščice zanesljivo GDB1550 dostavljena v vaš vrat, ki jih GHS

Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 9,95 €

  • 14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
    14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
  • Safe Order 200 dni za
    Varno Naročilo 200 dni
  • Varna plačila
    Varna plačila
  • Brezplačna dostava
    Brezplačna dostava
TRW GDB1550: nadomestni deli z enakimi značilnostmi
ATE 13046071842
ATE 13046072262
ATE 13047071842
ATE 13047072262
BOSCH 0 986 494 525
BOSCH 0 986 495 412
BOSCH 0 986 495 432
BOSCH 0 986 TB2 457
BOSCH 0 986 AB2 960
BOSCH 0 986 AB3 948
BOSCH 0986424797
E.T.F. 121103
FEBI BILSTEIN 16502
27,87 €* Zagotovljeno najboljša cena
ICER 181567
LPR 05P866
31,70 €*
METELLI 2205480
METZGER 103001
MEYLE 0252358720W
OPTIMAL 12155
REMSA 103001
REMSA 103011
ROADHOUSE 2103001
TEXTAR 2358781
TEXTAR 2358708
TEXTAR 2358709
TEXTAR 2358720305
TEXTAR 2358791
TEXTAR 2469682
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0735137
VALEO 301635
29,03 €*
ZIMMERMANN 235872001
sbs 224770
*Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
Izdelki, ki bi vas znali zanimati