• TRGOVINA
  • CLUB
Preizkusite premium račun
0
Moja garaža
Dodajanje vozila
0
Izdelki #46-1660
0,00 €
Prosimo, da za nakup izdelek dodate v košarico.
Tako boste lahko kupili izdelek, ki je združljiv z vašim vozilom.
NE MORETE NAJTI SVOJEGA AVTA V KATALOGU?

TRW GDB1957 Zavorne ploščice COTEC, ni predpripravljen za opozorilnik obrabe

Številka izdelka: GDB1957 EAN: 3322938162245
Mnenja - 65
Opis
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • dopolnilna informacija: COTEC
  • Opozorilni kontakt obrabe: ni predpripravljen za opozorilnik obrabe
  • Debelina[mm]: 16,20
  • Visina1[mm]: 56,2
  • Visina2[mm]: 61,2
  • Sirina[mm]: 123
  • Kontrolna oznaka: E9 90R-02A0118 / 3530
  • Omejitev proizvajalca: ATE
  • Številka izdelka: GDB1957
  • Naša cena: 29,31 €
  • Znamka: TRW
  • EAN številka: 3322938162245
  • Vgradnja stran: Ta lastnost je odvisna od modela avta.
  • Stanje: Novo
Uporabniške številke: TRW 25008, TRW 25010
Na zalogi
29,31 €

Cena z vklj. 22 % DDV

brez vklj. stroškov dostave

Dodajte na seznam želja
Autodoc Plus za TRW 25008
Izvedite več
Združljivost z osebnimi vozili
TRW 5Q0 698 451 N Zavorne ploščice

Popolnoma enakovredni izdelki

ABE C2W034ABE Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Opozorilni kontakt obrabe: ni predpripravljen za opozorilnik obrabe
  • Zavorni sistem: ATE
  • Debelina[mm]: 16,4
  • Visina1[mm]: 61,2
  • Visina[mm]: 61,2
  • Visina2[mm]: 56,2
  • Sirina[mm]: 123
  • Številka izdelka: C2W034ABE
  • Naša cena: 14,36 €
  • Znamka: ABE
  • EAN številka: 5900427194366
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
ABE C2W034ABE Zavorne ploščice
Številka izdelka: C2W034ABE
14,36 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
KAMOKA JQ101187 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Opozorilni kontakt obrabe: ni predpripravljen za opozorilnik obrabe
  • Zavorni sistem: ATE
  • Debelina[mm]: 16
  • Visina[mm]: 56
  • Sirina[mm]: 123
  • Številka izdelka: JQ101187
  • Naša cena: 18,45 €
  • Znamka: KAMOKA
  • EAN številka: 2238184359000
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
KAMOKA JQ101187 Zavorne ploščice
Številka izdelka: JQ101187
18,45 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
A.B.S. 37965 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Opozorilni kontakt obrabe: brez integriranega senzorja za obrabo
  • Zavorni sistem: ATE
  • Visina1[mm]: 56,2
  • Visina2[mm]: 61,2
  • Sirina2 [mm]: 123
  • Sirina 1 [mm: 123
  • Debelina1 [mm]: 16,2
  • Debelina 2 [mm]: 16,2
  • Teža [kg]: 1,16
  • Številka izdelka: 37965
  • Naša cena: 19,63 €
  • Znamka: A.B.S.
  • EAN številka: 8717109615777
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
A.B.S. 37965 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 37965
19,63 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
-17%
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.35.262 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Opozorilni kontakt obrabe: brez opozorilnega kontakta obrabe
  • za OE-stevilko(st. prve vgradnje): 8V0 698 451
  • Številka izdelka: 07.35.262
  • Naša cena: 20,89 €
  • Znamka: TRUCKTEC AUTOMOTIVE
  • EAN številka: 4038081033354
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.35.262 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 07.35.262
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

25,18 €
20,89 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
DELPHI LP2697 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Opozorilni kontakt obrabe: ni predpripravljen za opozorilnik obrabe
  • Dopolnilni izdelek / dopolnilna informacija: brez pribora
  • Zavorni sistem: Continental
  • Visina1[mm]: 56,2
  • Visina2[mm]: 61,2
  • Sirina2 [mm]: 123,3
  • Sirina 1 [mm: 123,3
  • Debelina1 [mm]: 15,9
  • Debelina 2 [mm]: 15,9
  • WVA-stevilka: 25009 25011
  • Kontrolna oznaka: E9 90R-02A0825 / 3924
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: s anti deformacijsko plocevino
  • Koda FMSI: D1761-8996
  • material torne obloge: Low-Metallic
  • Številka izdelka: LP2697
  • Naša cena: 22,31 €
  • Znamka: DELPHI
  • EAN številka: 5012759510384
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
DELPHI 25009 Zavorne ploščice
Številka izdelka: LP2697
22,31 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
-17%
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.35.275 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • za OE-stevilko(st. prve vgradnje): 3Q0 698 451
  • Številka izdelka: 07.35.275
  • Naša cena: 23,00 €
  • Znamka: TRUCKTEC AUTOMOTIVE
  • EAN številka: 4038081075859
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.35.275 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 07.35.275
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

27,79 €
23,00 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
Autodoc spletna delavnica Sami opravite popravilo avtomobila
Kako zamenjati zadaj zavorne ploščice na VW GOLF 7 [VIDEO VODNIK AUTODOC]
Kako zamenjati spredaj zavorne ploščice na VW GOLF 7 [VIDEO VODNIK AUTODOC]

Zavorne ploščice Vodič/Priročnik po korakih za popravilo in zamenjavo

Zavorne ploščice TRW GDB1957 : Mnenja in ocena

1 -or more- ocen

A.P. 06.03.2024
Preverjen nakup
si Objavljeno na autodoc.si

Top kvaliteta, ploščice nič ne cvilijo, dobra cena.

Napiši komentar

Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: TRW Zavorne ploščice GDB1957?

Prosimo, ocenite izdelek

Dodajte fotografije ali videe svoji oceni
Dodajte datoteke
4
Ta artikel je ocenilo 65 strank
0 zvezdicami 5 zvezdicami
Kako se izračuna ocena z zvezdicami

Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.

Kako preverjamo recenzije

Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.

Vprašanja in odgovori strank

0 Vprašanja
Vprašanja o TRW Zavorne obloge GDB1957?
Če imate še dodatna vprašanja o izdelku ali, če želite podrobne informacije o izdelku. Lahko stopite v stik z nami neposredno tukaj!
Da bi se vprašati, prosimo, izpolnite vsa potrebna polja!
Prosimo, vnesite svojo identifikacijsko številko vozila (VIN), da lahko hitreje obdelamo vašo poizvedbo

Priljubljene objave

Načini plačila:
Mastercard Načini plačila kreditna karta za 25010 TRW Zavorne obloge GDB1957
Hitro in enostavno Plačajte z Visa TRW Zavorne ploščice 25008, 25010
Dostava TRW Zavorne ploščice 3322938162245 takoj po plačilu
Plačajte s PayPal - hitro in varno Plačajte za GDB1957 TRW Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 3322938162245
Bančno nakazilo

Bi radi izvedeli več o TRW Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore?

Preberite Zavorne ploščice GDB1957 Pogosta vprašanja in odgovori strank !

Potrebuješ pomoč? KONTAKT

Vrsta dostave:
Zavorne obloge 3322938162245 Zanesljivo in varno dostavo z DHL
Prejeli Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 25008, 25010 iz UPS
Zavorne ploščice zanesljivo GDB1957 dostavljena v vaš vrat, ki jih GHS

Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 9,95 €

  • 14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
    14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
  • Safe Order 200 dni za
    Varno Naročilo 200 dni
  • Varna plačila
    Varna plačila
  • Brezplačna dostava
    Brezplačna dostava
TRW GDB1957: nadomestni deli z enakimi značilnostmi
BENDIX 573409B
BENDIX 573415B
BORG & BECK BBP2401
BOSCH 0 986 495 346
BOSCH 0 986 TB3 176
Bendix DB2384
FERODO FSL4434
FERODO FDB4434
FTE BL2091A1
GIRLING 6119572
HELLA PAGID 8DB355020271
ICER 182099
JURID 573409J
23,45 €* Zagotovljeno najboljša cena
JURID 573415J
25,16 €*
LUCAS LBP2052
MEYLE 025 250 0816/PD
NK 2247114
OPTIMAL 12629
OPTIMAL BP-12629
REMSA 151600
REMSA 151610
ROADHOUSE 2151600
TEXTAR 2500803
TEXTAR 2500816405
TRISCAN 811029171
TRISCAN 811029172
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0735262
TRUSTING 9670
VALEO 604081
VALEO 601329
30,72 €*
VALEO 601425
35,22 €*
fri.tech. 9670
*Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
Izdelki, ki bi vas znali zanimati