• TRGOVINA
  • CLUB
Preizkusite premium račun
0
Moja garaža
Dodajanje vozila
0
Izdelki #31-3414
0,00 €
Prosimo, da za nakup izdelek dodate v košarico.
Tako boste lahko kupili izdelek, ki je združljiv z vašim vozilom.
NE MORETE NAJTI SVOJEGA AVTA V KATALOGU?

BREMBO P 30 034 Zavorne ploščice z opozorilnim zvokom obrabe, brez pribora

Številka izdelka: P 30 034 EAN: 8020584060728
Mnenja - 40
Opis
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Opozorilni kontakt obrabe: z opozorilnim zvokom obrabe
  • Dopolnilni izdelek / dopolnilna informacija: brez pribora
  • Zavorni sistem: Mando
  • Debelina[mm]: 16
  • Število prikazov obrabe [na os]: 2
  • Visina[mm]: 58
  • Sirina[mm]: 130
  • WVA-stevilka: 23987, 23988, 23966
  • Številka izdelka: P 30 034
  • Naša cena: 26,31 €
  • Znamka: BREMBO
  • EAN številka: 8020584060728
  • Vgradnja stran: Ta lastnost je odvisna od modela avta.
  • Stanje: Novo
Uporabniške številke: BREMBO 23966, BREMBO 23987, BREMBO 23988, BREMBO D1397 8505, BREMBO D2035 8505
Na zalogi
26,31 €

Cena z vklj. 22 % DDV

brez vklj. stroškov dostave

Dodajte na seznam želja
Autodoc Plus za BREMBO 23966
Izvedite več
Združljivost z osebnimi vozili
Številka ОЕ

Referenčna OE številka (-e) primerljiv z originalno nadomestno številko dela:

BREMBO 581011HA00 Zavorne ploščice

Popolnoma enakovredni izdelki

-59%
RIDEX 402B0076 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Opozorilni kontakt obrabe: z opozorilnim zvokom obrabe
  • Debelina[mm]: 16, 16,5
  • Število prikazov obrabe [na os]: 2
  • Visina[mm]: 58
  • Sirina[mm]: 130
  • WVA-stevilka: 23966
  • Številka izdelka: 402B0076
  • Naša cena: 20,36 €
  • Znamka: RIDEX
  • EAN številka: 4059191315864
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
RIDEX 402B0076 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 402B0076
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

49,98 €
20,36 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
KAMOKA JQ101202 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Opozorilni kontakt obrabe: z opozorilnim zvokom obrabe
  • Zavorni sistem: Mando
  • Debelina[mm]: 17
  • Visina[mm]: 58
  • Sirina[mm]: 130
  • Številka izdelka: JQ101202
  • Naša cena: 24,23 €
  • Znamka: KAMOKA
  • EAN številka: 2238126358830
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
KAMOKA 23966 Zavorne ploščice
Številka izdelka: JQ101202
24,23 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
-67%
METZGER 1170097 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Opozorilni kontakt obrabe: z opozorilnim zvokom obrabe
  • Zavorni sistem: Mando
  • Debelina[mm]: 16,8
  • Visina[mm]: 58
  • Sirina[mm]: 130,2
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: s anti deformacijsko plocevino
  • v skladu s ECE standardi: R90
  • Številka izdelka: 1170097
  • Naša cena: 25,69 €
  • Znamka: METZGER
  • EAN številka: 4250032667870
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
METZGER 23966 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 1170097
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

79,30 €
25,69 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
-62%
A.B.S. 37442 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Opozorilni kontakt obrabe: z opozorilnim zvokom obrabe
  • Zavorni sistem: MANDO
  • Število prikazov obrabe [na os]: 2
  • Visina1[mm]: 58,1
  • Sirina 1 [mm: 130
  • Debelina1 [mm]: 16,7
  • Teža [kg]: 1,61
  • Številka izdelka: 37442
  • Naša cena: 25,96 €
  • Znamka: A.B.S.
  • EAN številka: 8717109350197
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
A.B.S. 37442 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 37442
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

69,48 €
25,96 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
METELLI 22-0513-0 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Opozorilni kontakt obrabe: z opozorilnim zvokom obrabe
  • Debelina1 [mm]: 16,5
  • Kontrolna oznaka: ECE-R90, ECE R90 APPROVED
  • Vibracija: z dusilcem vibracij
  • Številka izdelka: 22-0513-0
  • Naša cena: 26,58 €
  • Znamka: METELLI
  • EAN številka: 2212192655250
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
METELLI D1397 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 22-0513-0
26,58 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
-34%
MASTER-SPORT 13046057422N-SET-MS Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Opozorilni kontakt obrabe: z opozorilnim zvokom obrabe
  • Zavorni sistem: Mando
  • Debelina[mm]: 17,7
  • Visina[mm]: 57,8
  • Sirina[mm]: 130
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: s anti deformacijsko plocevino
  • neto teża [kg]: 1,61
  • Bruto teža [kg]: 1,69
  • Številka izdelka: 13046057422N-SET-MS
  • Naša cena: 27,08 €
  • Znamka: MASTER-SPORT
  • EAN številka: 4250083966090
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
MASTER-SPORT 236057422 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 13046057422N-SET-MS
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

41,36 €
27,08 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
Največje prednosti zavornih ploščic P 30 034 BREMBO

Zavorni sistem: Mando, Opozorilni kontakt obrabe: z opozorilnim zvokom obrabe, Visina [mm]: 58,1

Zavorne ploščice BREMBO 23966

Opremljeni so s posebnimi podložkami proti cviljenju.

Iz tega razloga se zvočne vibracije učinkovito absorbirajo, kar poveča akustično stopnjo udobja.

BREMBO P30034 Zavorne ploščice

Imajo mehanizem za hitro in enostavno odstranjevanje ploščic.

S tem se znatno poenostavi postopek namestitve.

BREMBO 23987 - Zavorne ploščice

Sestavni deli so med proizvodnjo podvrženi toplotni obdelavi.

To je razlog, zakaj deli učinkovito delujejo tudi pri zelo visokih temperaturah.

Zavorne ploščice BREMBO P30034

Imajo stabilen koeficient trenja pri visokih in nizkih temperaturah.

Zanje je značilna višja kakovost.

BREMBO 23988 Zavorne ploščice

Izdelane so iz materialov, odpornih pred obrabo.

Posebna torni material Ferodo FM1000.

Zavorne ploščice BREMBO 8020584060728

V proizvodnji se uporablja tehnologija brizganja.

To zagotavlja tesen spoj zavorne ploščice s torno oblogo.

Zavorne ploščice BREMBO

Brembo zavorne ploščice veljajo za visokokakovostne in učinkovite. Italijansko podjetje Brembo S.p.A., ustanovljeno leta 1961, uporablja lastne inovativne rešitve in tehnologije pri njihovi proizvodnji, ki se uporabljajo v proizvodnji sestavnih delov za dirkalnike.

Zavorne ploščice BREMBO P 30 034 : Mnenja in ocena

Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: BREMBO Zavorne ploščice P 30 034?

Prosimo, ocenite izdelek

Dodajte fotografije ali videe svoji oceni
Dodajte datoteke
4
Ta artikel je ocenilo 40 strank
0 zvezdicami 5 zvezdicami
Kako se izračuna ocena z zvezdicami

Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.

Kako preverjamo recenzije

Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.

Vprašanja in odgovori strank

0 Vprašanja
Vprašanja o BREMBO Zavorne obloge P 30 034?
Če imate še dodatna vprašanja o izdelku ali, če želite podrobne informacije o izdelku. Lahko stopite v stik z nami neposredno tukaj!
Da bi se vprašati, prosimo, izpolnite vsa potrebna polja!
Prosimo, vnesite svojo identifikacijsko številko vozila (VIN), da lahko hitreje obdelamo vašo poizvedbo

Priljubljene objave

Načini plačila:
Mastercard Načini plačila kreditna karta za 23987 BREMBO Zavorne obloge P30034
Hitro in enostavno Plačajte z Visa BREMBO Zavorne ploščice 23966, 23987
Dostava BREMBO Zavorne ploščice 8020584060728 takoj po plačilu
Plačajte s PayPal - hitro in varno Plačajte za 23988 BREMBO Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 8020584060728
Bančno nakazilo

Bi radi izvedeli več o BREMBO Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore?

Preberite Zavorne ploščice P30034 Pogosta vprašanja in odgovori strank !

Potrebuješ pomoč? KONTAKT

Vrsta dostave:
Zavorne obloge 8020584060728 Zanesljivo in varno dostavo z DHL
Prejeli Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 23966, 23987 iz UPS
Zavorne ploščice zanesljivo P 30 034 dostavljena v vaš vrat, ki jih GHS

Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 9,95 €

  • 14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
    14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
  • Safe Order 200 dni za
    Varno Naročilo 200 dni
  • Varna plačila
    Varna plačila
  • Brezplačna dostava
    Brezplačna dostava
BREMBO P 30 034: nadomestni deli z enakimi značilnostmi
A.B.S. 37442OE
A.B.S. 35310
50,81 €*
A.B.S. 37442
25,96 €*
AKRON-MALÒ 1050195
ASHIKA 50K0009
ATE 13046057422
AUGROS 55416309
BENDIX 510541
BENDIX 510569
BENDIX 510593
BENDIX 572577B
BOSCH 0986424811
BRECK 239660070110
EUROBRAKE 5502223506
EUROREPAR 1617285280
EUROREPAR 1681208380
HELLA PAGID 355010611
ICER 181540
LPR 05P1375
MAGNETI MARELLI 363700201378
MASTER-SPORT GERMANY 13046057422NSETMS
MAXGEAR 191132
METELLI 2205130
METZGER 103802
METZGER 1170097
25,69 €* Zagotovljeno najboljša cena
MEYLE 0252396617PD
NK 223506
OPTIMAL 12135
REMSA 103802
ROADHOUSE 2103802
STELLOX 001083BSX
SWAG 33107523
TEXTAR 2396601
41,24 €*
TRUSTING 5290
VALEO 302425
26,44 €*
ZIMMERMANN 239661651
fri.tech. 5290
sbs 1501223506
*Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave