• TRGOVINA
  • CLUB
Preizkusite premium račun
0
Moja garaža
Dodajanje vozila
0
Izdelki #15-9800
0,00 €
Prosimo, da za nakup izdelek dodate v košarico.

DT Spare Parts 4.90931 Zavorne ploščice sprednja os

Številka izdelka: 4.90931 EAN: 4057795411838
Oddaj oceno
Opis
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: DT Spare Parts 4.90931 sprednja os sprednja os
  • Debelina[mm]: 22
  • Visina[mm]: 85,5
  • Sirina[mm]: 175
  • WVA-stevilka: 29835
  • Teza [g]: 3362
  • Številka izdelka: 4.90931
  • Naša cena: 114,10 €
  • Znamka: DT Spare Parts
  • EAN številka: 4057795411838
  • Stanje: Novo
DT Spare Parts
Uporabniške številke: DT SPARE PARTS 29835
Na zalogi
114,10 €

Cena z vklj. 22 % DDV

brez vklj. stroškov dostave

Dodajte na seznam želja
Autodoc Plus za DT Spare Parts 29835
Izvedite več
Združljivost z osebnimi vozili
Združljivost z gospodarskimi vozili
Številka ОЕ

Referenčna OE številka (-e) primerljiv z originalno nadomestno številko dela:

DT Spare Parts A004 420 4820 Zavorne ploščice

Popolnoma enakovredni izdelki

-49%
RIDEX 402B0822 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: sprednja os, Zadnja prema
  • Opozorilni kontakt obrabe: pripravljen za opozorilnik obrabe
  • Material: Low-Metallic
  • Debelina[mm]: 22
  • Visina[mm]: 85,6
  • Sirina[mm]: 174,8
  • Teža [kg]: 3,95
  • Vrsta zavore: Kolutna (ploscna) zavora
  • v skladu s ECE standardi: ECE-R90
  • Številka izdelka: 402B0822
  • Naša cena: 32,06 €
  • Znamka: RIDEX
  • EAN številka: 4059191148219
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
RIDEX 402B0822 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 402B0822
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

63,97 €
32,06 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
TRW GDB5050 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Opozorilni kontakt obrabe: pripravljen za opozorilnik obrabe
  • Zavorni sistem: MERITOR 2X60
  • Debelina[mm]: 21,7
  • Visina[mm]: 85,5
  • Sirina[mm]: 175,0
  • Kontrolna oznaka: E9 90R-02A1249 / 0644
  • Vrtina, premer valja -Ø 1 [mm: 3,1
  • Številka izdelka: GDB5050
  • Naša cena: 32,38 €
  • Znamka: TRW
  • EAN številka: 3322937354085
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
TRW 29835 Zavorne ploščice
Številka izdelka: GDB5050
32,38 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
-36%
MEYLE 025 290 6522 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • dopolnilna informacija: ORIGINAL Quality
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Opozorilni kontakt obrabe: brez opozorilnega kontakta obrabe, pripravljen za opozorilnik obrabe
  • Dopolnilni izdelek / dopolnilna informacija: brez prikljucnega materiala
  • Zavorni sistem: Lucas B2x60
  • Debelina[mm]: 22
  • Visina[mm]: 85,5
  • Sirina[mm]: 175
  • Številka izdelka: 025 290 6522
  • Naša cena: 34,34 €
  • Znamka: MEYLE
  • EAN številka: 4040074129579
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
MEYLE 29065 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 025 290 6522
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

54,22 €
34,34 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
BOSCH 0 986 468 350 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Zavorni sistem: Lucas-Girling
  • Material: Low-Metallic
  • Debelina[mm]: 21,7
  • Visina[mm]: 86,7
  • Sirina[mm]: 174,5
  • WVA-stevilka: 29835
  • Kontrolna oznaka: ECE-R90
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: z navodilom za montazo
  • Številka izdelka: 0 986 468 350
  • Naša cena: 35,34 €
  • Znamka: BOSCH
  • EAN številka: 3165143664261
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
BOSCH BP719 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 0 986 468 350
35,34 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
REMSA JCA 245.00 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Zavorni sistem: MERITOR 2X60
  • Debelina[mm]: 21,7
  • Dolzina [mm]: 175
  • Visina[mm]: 85,5
  • Teža [kg]: 4,275
  • Številka izdelka: JCA 245.00
  • Naša cena: 42,76 €
  • Znamka: REMSA
  • EAN številka: 8427975005946
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
REMSA JCA024500 Zavorne ploščice
Številka izdelka: JCA 245.00
42,76 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
KRAFT 6001300 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Zavorni sistem: ATE
  • Visina[mm]: 85,5
  • Sirina[mm]: 174,8
  • Kontrolna oznaka: ECE R-90
  • Proizvodnja stevilka: 6001300
  • Številka izdelka: 6001300
  • Naša cena: 46,00 €
  • Znamka: KRAFT
  • EAN številka: 5900427189355
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
KRAFT 6001300 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 6001300
46,00 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
Autodoc spletna delavnica Sami opravite popravilo avtomobila
Kako zamenjati zadnji zavorni diski in zavorne ploščice na MERCEDES-BENZ E W210 VODIČ | AUTODOC
Kako zamenjati sprednji zavorni diski in sprednje zavorne ploščice na MERCEDES-BENZ E W210 [VODIČ]

Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: DT Spare Parts Zavorne ploščice 4.90931?

Prosimo, ocenite izdelek

Dodajte fotografije ali videe svoji oceni
Dodajte datoteke
3
Oddaj oceno
0 zvezdicami 5 zvezdicami
Kako se izračuna ocena z zvezdicami

Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.

Kako preverjamo recenzije

Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.

Vprašanja in odgovori strank

0 Vprašanja
Vprašanja o DT Spare Parts Zavorne obloge 4.90931?
Če imate še dodatna vprašanja o izdelku ali, če želite podrobne informacije o izdelku. Lahko stopite v stik z nami neposredno tukaj!
Da bi se vprašati, prosimo, izpolnite vsa potrebna polja!
Prosimo, vnesite svojo identifikacijsko številko vozila (VIN), da lahko hitreje obdelamo vašo poizvedbo

Priljubljene objave

Načini plačila:
Mastercard Načini plačila kreditna karta za 4.90931 DT Spare Parts Zavorne obloge 490931
Hitro in enostavno Plačajte z Visa DT Spare Parts Zavorne ploščice 29835
Dostava DT Spare Parts Zavorne ploščice 4057795411838 takoj po plačilu
Plačajte s PayPal - hitro in varno Plačajte za 29835 DT Spare Parts Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4057795411838
Bančno nakazilo

Bi radi izvedeli več o DT Spare Parts Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore?

Preberite Zavorne ploščice 490931 Pogosta vprašanja in odgovori strank !

Potrebuješ pomoč? KONTAKT

Vrsta dostave:
Zavorne obloge 4057795411838 Zanesljivo in varno dostavo z DHL
Prejeli Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 29835 iz UPS
Zavorne ploščice zanesljivo 4.90931 dostavljena v vaš vrat, ki jih GHS

Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 7,99 €

  • 14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
    14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
  • Safe Order 200 dni za
    Varno Naročilo 200 dni
  • Varna plačila
    Varna plačila
  • Brezplačna dostava
    Brezplačna dostava
DT Spare Parts 4.90931: nadomestni deli z enakimi značilnostmi
BOSCH 0 986 424 170
BOSCH 0986468350
CONTINENTAL CTAM 13.0460-4201.2
CONTINENTAL CTAM 13.0460-6015.2
CONTINENTAL CTAM 13046042012
CONTINENTAL CTAM 13046060152
DT Spare Parts 04.01.42.400348
DT Spare Parts 040142400348
FEBI BILSTEIN 10 91 6247
FEBI BILSTEIN 10916247
KAWE 0379 00
KAWE 0379 20
KAWE 0245 00
KAWE 024500
LEMFÖRDER 13352 04
LPR 05P360
LPR 05P423
LPR 05P423A
MEYLE 025 211 5317/PD
MEYLE 0252115317
MEYLE 0252115317PD
MEYLE 0252906522
MEYLE 0252983521
MEYLE 025 211 5317
28,20 €* Zagotovljeno najboljša cena
PE Automotive 086.311-30
PE Automotive 08631130
PE Automotive 08631130A
SAMPA 096.1819
SAMPA 0961819
ST-TEMPLIN 03.120.8700.130
ST-TEMPLIN 03.120.8700.170
ST-TEMPLIN 031208700130
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235102
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0235146
*Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave