• TRGOVINA
  • CLUB
Preizkusite premium račun
0
Moja garaža
Dodajanje vozila
0
Izdelki #64-2538
0,00 €
Prosimo, da za nakup izdelek dodate v košarico.

QUARO QP7759 Zavorne ploščice pripravljen za opozorilnik obrabe, brez opozorilnega kontakta obrabe

Številka izdelka: QP7759 EAN: 5901619552902
Oddaj oceno
Opis
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Opozorilni kontakt obrabe: pripravljen za opozorilnik obrabe, brez opozorilnega kontakta obrabe
  • Zavorni sistem: Bosch
  • Debelina[mm]: 19
  • żtevilo prikazovalnik obrabe [na os]: 2
  • Visina[mm]: 63
  • Sirina[mm]: 137
  • WVA-stevilka: 29190
  • st.izdelka priporocenega pribora: 98033800
  • Dolzina pakiranja [cm]: 15,2
  • Sirina pakiranja [cm]: 8,8
  • Visina pakiranja[cm]: 8,4
  • Številka izdelka: QP7759
  • Naša cena: 42,12 €
  • Znamka: QUARO
  • EAN številka: 5901619552902
  • Stanje: Novo
Uporabniške številke: QUARO QP7759
Na zalogi (Preostali izdelki: 4)
42,12 €

Cena z vklj. 22 % DDV

brez vklj. stroškov dostave

Dodajte na seznam želja
Autodoc Plus za QUARO QP7759
Izvedite več
Združljivost z osebnimi vozili
QUARO A0084205120 Zavorne ploščice

Popolnoma enakovredni izdelki

-63%
RIDEX 402B0744 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Opozorilni kontakt obrabe: vkl. opozorilni kontakt obrabe
  • Debelina[mm]: 19
  • żtevilo prikazovalnik obrabe [na os]: 2
  • Visina[mm]: 63
  • Sirina[mm]: 136,8
  • WVA-stevilka: 29190
  • Dolzina opozorilnega kontakta [mm]: 95
  • v skladu s ECE standardi: ECE-R90
  • Številka izdelka: 402B0744
  • Naša cena: 16,64 €
  • Znamka: RIDEX
  • EAN številka: 4059191112425
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
RIDEX 402B0744 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 402B0744
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

44,97 €
16,64 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
A.B.S. 37555 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Opozorilni kontakt obrabe: pripravljen za opozorilnik obrabe
  • Zavorni sistem: BOSCH
  • żtevilo prikazovalnik obrabe [na os]: 2
  • Visina1[mm]: 63
  • Sirina 1 [mm: 136,8
  • Debelina1 [mm]: 19
  • Teža [kg]: 1,54
  • Omejitev proizvajalca: BOSCH
  • Dolzina opozorilnega kontakta [mm]: 95
  • Številka izdelka: 37555
  • Naša cena: 16,81 €
  • Znamka: A.B.S.
  • EAN številka: 8717109548105
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
A.B.S. 37555 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 37555
16,81 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
KRAFT 6011093 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Zavorni sistem: Bosch
  • Visina[mm]: 63,0
  • Sirina[mm]: 136,9
  • Kontrolna oznaka: ECE R-90
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 19,7
  • Proizvodnja stevilka: 6011093
  • Številka izdelka: 6011093
  • Naša cena: 17,28 €
  • Znamka: KRAFT
  • EAN številka: 5900427193826
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
KRAFT 6011093 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 6011093
17,28 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
JPN 20H9011-JPN Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Opozorilni kontakt obrabe: vkl. opozorilni kontakt obrabe
  • Zavorni sistem: BOSCH
  • Debelina[mm]: 20,2
  • żtevilo prikazovalnik obrabe [na os]: 2
  • Dolzina [mm]: 136,8
  • Visina[mm]: 63
  • Sirina[mm]: 136,8
  • Dolzina opozorilnega kontakta [mm]: 95
  • Številka izdelka: 20H9011-JPN
  • Naša cena: 23,42 €
  • Znamka: JPN
  • EAN številka: 226985177924751779247
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
JPN 20H9011-JPN Zavorne ploščice
Številka izdelka: 20H9011-JPN
23,42 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
-73%
METZGER 1170037 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Opozorilni kontakt obrabe: vkl. opozorilni kontakt obrabe
  • Zavorni sistem: Bosch
  • Debelina[mm]: 19,7
  • Visina[mm]: 63
  • Sirina[mm]: 136,8
  • dopoljnen izdelek / dopoljena Info 2: s vijaki za sedlo kolutne zavore, s anti deformacijsko plocevino
  • st.izdelka priporocenega pribora: 109-1218
  • v skladu s ECE standardi: R90
  • Številka izdelka: 1170037
  • Naša cena: 26,59 €
  • Znamka: METZGER
  • EAN številka: 4250032667276
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
METZGER 29190 Zavorne ploščice
Številka izdelka: 1170037
RRP

RRP je priporočena maloprodajna cena, ki jo določi proizvajalec ali uvoznik izdelka, in jo navede proizvajalec, dobavitelj ali trgovec na drobno. AUTODOC prikaže RRP za izdelek (vključno z DDV), če ga je prejel od vsaj enega dobavitelja ali drugega vira, ki ima tovrstno informacijo.

101,19 €
26,59 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
VAICO V30-8197 Zavorne ploščice poceni v spletna trgovina
Informacije o izdelku
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • dopolnilna informacija: Q+, original equipment manufacturer quality
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Opozorilni kontakt obrabe: vkl. opozorilni kontakt obrabe
  • Zavorni sistem: BOSCH
  • Debelina[mm]: 20,2
  • Dolzina [mm]: 136,8
  • Visina[mm]: 63
  • Sirina[mm]: 136,8
  • Teža [kg]: 1,569
  • Dolzina opozorilnega kontakta [mm]: 95
  • Sirina pakiranja [cm]: 9
  • Visina pakiranja[cm]: 9
  • Globina pakiranja [cm]: 16
  • Številka izdelka: V30-8197
  • Naša cena: 29,11 €
  • Znamka: VAICO
  • EAN številka: 4046001359767
  • Stanje: Novo
Podrobnosti
VAICO V30-8197 Zavorne ploščice
Številka izdelka: V30-8197
29,11 €
Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave
Autodoc spletna delavnica Sami opravite popravilo avtomobila

Zavorne ploščice Vodič/Priročnik po korakih za popravilo in zamenjavo

Ste že kdaj kupili ta izdelek od AUTODOC: QUARO Zavorne ploščice QP7759?

Prosimo, ocenite izdelek

Dodajte fotografije ali videe svoji oceni
Dodajte datoteke
5
Oddaj oceno
0 zvezdicami 5 zvezdicami
Kako se izračuna ocena z zvezdicami

Recenzije strank in ocene z zvezdicami našim strankam pomagajo, da izvedo več o izdelku in se odločijo, ali ga je vredno kupiti. Za izračun ocene z zvezdicami se uporablja zapleten algoritem, ki upošteva, pred koliko časa je bila ocena oddana, ali je bil izdelek dejansko kupljen v spletni trgovini AUTODOC in ali je bil vrnjen ali ne.

Kako preverjamo recenzije

Oznaka "Preverjen nakup" ti omogoča, da najdeš recenzije kupcev, ki so dejansko kupili zadevni izdelek v spletni trgovini AUTODOC. Oznaka "Preverjen nakup" velja za recenzije izdelkov, kupljenih z istega računa, s katerega so bile oddane recenzije. Recenzije brez oznake "Preverjen nakup" še vedno štejemo za pomembne, vendar ne moremo zagotoviti, da so bili izdelki, opisani v takšnih recenzijah, kupljeni v spletni trgovini AUTODOC.

Vprašanja in odgovori strank

0 Vprašanja
Vprašanja o QUARO Zavorne obloge QP7759?
Če imate še dodatna vprašanja o izdelku ali, če želite podrobne informacije o izdelku. Lahko stopite v stik z nami neposredno tukaj!
Da bi se vprašati, prosimo, izpolnite vsa potrebna polja!
Prosimo, vnesite svojo identifikacijsko številko vozila (VIN), da lahko hitreje obdelamo vašo poizvedbo

Priljubljene objave

Načini plačila:
Mastercard Načini plačila kreditna karta za QP7759 QUARO Zavorne obloge QP7759
Hitro in enostavno Plačajte z Visa QUARO Zavorne ploščice QP7759
Dostava QUARO Zavorne ploščice 5901619552902 takoj po plačilu
Plačajte s PayPal - hitro in varno Plačajte za QP7759 QUARO Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 5901619552902
Bančno nakazilo

Bi radi izvedeli več o QUARO Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore?

Preberite Zavorne ploščice QP7759 Pogosta vprašanja in odgovori strank !

Potrebuješ pomoč? KONTAKT

Vrsta dostave:
Zavorne obloge 5901619552902 Zanesljivo in varno dostavo z DHL
Prejeli Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore QP7759 iz UPS
Zavorne ploščice zanesljivo QP7759 dostavljena v vaš vrat, ki jih GHS

Vsako naročilo od 140 € vrednost blaga, je plačilo dostave zastonj v Slovenia. V primeru, da je vsota naročila manj kot 140 €, je poštnina 9,95 €

  • 14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
    14 dnevno obdobje za reklamacijo ali vračila
  • Safe Order 200 dni za
    Varno Naročilo 200 dni
  • Varna plačila
    Varna plačila
  • Brezplačna dostava
    Brezplačna dostava
QUARO QP7759: nadomestni deli z enakimi značilnostmi
A.B.S. 37555
16,81 €* Zagotovljeno najboljša cena
AKRON-MALÒ 1050229
ATE 13046038322
BENDIX 510518
BERAL 2919019704141563
BOSCH 0986494123
BRECK 291900070310
EUROBRAKE 5502223363
EUROREPAR 1639371280
HELLA PAGID 355005351
ICER 141787
JURID 2919009560
KAWE 124600
LPR 05P1293
31,67 €*
MAGNETI MARELLI 363700033016
MASTER-SPORT GERMANY 13046038322NSETMS
MAXGEAR 190580
METELLI 2206720
MEYLE 0252919019
MEYLE 29190M-19,0
NK 223363
OPTIMAL 12430
PE Automotive 08634800A
REMSA 124600
ROADHOUSE 2124600
STELLOX 1257000SX
SWAG 10916708
TEXTAR 2919001
58,41 €*
VALEO 541728
ZIMMERMANN 291901951
eicher 101220899
sbs 223363
*Cena z vklj. 22 % DDV, brez vklj. stroškov dostave